Pes değiştiriciler! Çalıştığı ibadethanede üçlü cinsel kullanım arasında filme alındı

39 yaşındaki Travis Clark, Eylül 2020’de Saints Peter ve Paul Katolik Kilisesi’nde gece ışıkların hala açık olduğunu gören yoldan geçen biri tarafından yakalandı. Merak edip pencereden bakan yabancılar Clark’ı yarı açık halde iki kadınla sevişirken gördüler. Mindy Dixon ve Melissa Cheng adlı kadınlar ise, erotik gösteri sırasında korseler ve yüksek topuklu çizmeler giymişlerdi.

TUTUKLANDI

0_Screenshot-2021-03-22-at-10213

Olay yerine çağrılan polisler, rahibi ve profesyonel sahibeleri filme alan tripoda monte edilmiş bir kamera buldular. Ayrıca, bazı seks oyunları ve sahne aydınlatması da mevcuttu. Polis, eylemin rızaya dayalı olmasına rağmen, üçlü insanların gözü önlerinde oldukları için müstehcenlik suçlamasıyla tutuklandığını doğruladı.

BAĞIŞ TOPLUYOR

1_Travis-Clark

yayın “Çin/Alman Tanrıçası” olarak tüketen Cheng, aynı zamanda bir OnlyFans modeliydi. Genç kadın, tutuklandıktan sonra çalışamayacak kadar rahatsız edici olduğu için bir bağış hesabı açtı. “Bu şekilde iftiraya uğramam, ülkenin, dehşet verici.

”SAÇMA”

0_Travis-Clark

Gizliliğin yayılmasını ve başının belaya girdiğini söyleyen model, ”Belki de insanların pencerelerini gözetleyip sonra da özel gecelerden şikayet edememe. Saçma. O kadar sarsıldım ki, sürekli kabuslar görüyor ve panik ataklar geçiriyorum. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey üzerinde çalışamıyorum. Bu çileden bakış saygıdan bunalmış başarmış.” diye konuştu.

”TANRININ EVİNİ KİRLETECEĞİM”

1_Travis-Clark (1)

Diğer sahibe Dixon’ın ise, olay akşamı sosyal medyada “Tanrı’nın evini kirleteceğini” böbürlendiği bildirildi. Avukata göre Clark, üç yıl ertelenmiş denetimli serbestlik cezası ve 1.000 dolar para cezasına çarptırıldı. New Orleans başpiskoposu, kasaba vericisi olayın ardından sunağın yakıldığını söyledi. Clark ayrıca, kiliseye 8.000 dolarlık tazminat ödenmesi zorunlu kaldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
köpekbalıklarının kürekle ezdi!  ''Düşüncelerini yemek istedim''köpekbalıklarının kürekle ezdi! ”Düşüncelerini yemek istedim”
Acı içinde bağırıyor!  Seslere koşan gardiyanlar şoke olduAcı içinde bağırıyor! Seslere koşan gardiyanlar şoke oldu
Sektörün en büyük penisine sahip ismi çileden çıktıSektörün en büyük penisine sahip ismi çileden çıktı

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *