Para depolarına olanlara kapı açıldı! Kara listede olanlarda yararlanabilecek, o banka herkese kredi musluklarını açtı

Artan Fiyat sahiplerinin nakit para biriktirmesine neden oluyor. Ekonomik paketi rahat bir şekilde almak isteyen kişiler ise bankaların yolunu tutar. Yeni yılda bankaların yeni kampanyaları da yüzleri güldürdü. İşte o bankaların kampanya detayları…

Nakit sahibi olmakta olmak isteyenlerin sicilinin bozuk olması durumunda kredi alması da imkansız görünüyor. Bankaların kara kayıtlarını yazdıran kullanım kredi kampanyalarından yararlanamazken yeni kampanyalar ile kara listedeki kullanıcıların de yüzü gülüyor. Yapılan açıklama kapsamında bu açıklamaya da 100.000 TL kredi verileceği belirtildi. Bankaların kredi paketlerini takip eden kişiler ödemelerden yararlanabiliyor. Kredi puan sistemini elden çıkarmak kimseyi devlet konuğunu ele geçirmeye devam ediyor. İşte o bankaların kampanya detayları…

QNB FİNANSBANK’TAN AKIL ALMAZ KAMPANYA

Finansbank kredi puanı düşük olan ve kara listede bulunan izleme için kredi verileceğini duyurdu. Finansbank kapsamında yer alan Enpara, kredi notu düşük olan beklentia da ödeyebileceği tutarlar da kredinin verileceğini belirtti. Müşterilerin ödeme imkanına göre 100.000 TL’ye kadar kredi verilmesi.

finansbank-1.jpg

FİBABANK YENİ KAMPANYASINI AÇIKLADI

Fibabank kredi puanına kullanıma 100.000 TL’ye kadar ödeme yapıldığını duyurdu. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişi ise, Fibabank internet şubesi ya da en yakın Fibabank şubeleri üzerinden başvuruda bulunabiliyor.

fibabanka-1.jpg

AKTİFBANK MÜŞTERİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Aktif banka bağlı olarak hizmet ver NKolay, son yıllardaki nakit akışıyla mücadele edena yönelik yeni kampanyasını açıkladı. Yapılan açıklama kapsamında kredi notu düşük olan, sicili bozuk olan ya da diğer bankalardan ihtiyaç kredisi alan kullanıcı de 50.000 TL’ye kadar kredi çekebileceği ifade edildi.

aktifbank.jpg

Belirtilen kampanyalardan faydalanmak isteyenlerin emekli maaşlarını belirtilen bankalardan alması gerekiyor. Bankaların maaş müşterisi olmayan kişiler kampanyadan yararlanamaz. Maaş taşıma işlemlerinin ardından hem promosyon hem de kredi ödemelerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Kredi sözleşmesi onaylanan kişiler ise, başvuruya başvuru yaparak değerlendirmelerin ardından kredi talebinde bulunabiliyor. Kredi çekmek için sıkıntınızın olmadığını kanıtlamanız durumunda kredi notunuz düşük olsa bile ödeme alabilirsiniz. Ödemeler hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen görevlilerle görüşme işlemleri gerekiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *