Ottoman 2. sezon ne zaman başlıyor? Netflix yayın tarihini açıkladı, işte ilk görüntüler

Yönetmen koltuğunda Emre Şahin’in oturduğu, anlatımı ise Kelly McPherson’un hazırladığı aksiyon, tarih ve kurgu türündeki belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman’ın ikinci yayıncının resmi fragmanı yayınlandı.

yükseliş2
Netflix Osmanlı dizisi Rise of Empires: Ottoman’ın ikinci sezonu ‘Mehmed Dracula’ya Karşı’ başlığıyla duyurdu. Cem Yiğit Üzümoğlu’nun Fatih Sultan Mehmet’i canlandırdığı dizinin başrollerinde Tuba Büyüküstün, Birkan Sokullu, Selim Bayraktar, Osman Sonant, Damla Sönmez ve Ushan Çakır yer alıyor.

yükseliş333

29 ARALIK’TA YAYINLANACAK

Merakla beklenen dizi 29 Aralık’ta seyirciyle buluşacak. Dizi yeni sezonda, finalde yaşadığı yerden daha ileride yani İstanbul’un fethinden yıllar sonra başlayacak.

rise-of-empires-osmanlı-2-sezon-fragmani-hgPk

FATİH’İN VLAD İLE MÜCADELESİ

İlk sezonda Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u alma mücadelesinin anlatıldığı dizide bu sezon Fatih’in Vlad ile mücadelesi yer alacak. ‘Kazıklı Voyvoda’ lakaplı Vlad Drakula’nın Osmanlı askerlerine yaptığı işkenceler ve buna karşı Fatih’in Vlad için yaptığı planlar seyirciyle buluşulacak.

maksimum varsayılan
İlk bölüm 24 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan dizi, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemini bitiren olay İstanbul’un fethini ve Fatih Sultan Mehmet’i farklı bir açıp ele alarak anlatıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Fenomen Türk dizisi yıllar sonra tekrarlanıyor!  Ünlü oyuncu yeni gösterimi paylaştıFenomen Türk dizisi yıllar sonra tekrarlanıyor! Ünlü oyuncu yeni gösterimi paylaştı
Duş sonrası yataktan paylaştı!  Pembe havlusuna sarılıp...Duş sonrası yataktan paylaştı! Pembe havlusuna sarılıp…
Tolga Güleryüz'e acı veda!  Gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandıTolga Güleryüz’e acı veda! Gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *