Organize suçune 20 ilde “Müsilaj-2′ Operasyonu! 233 kişi için gözalıcı seçim

İçişleri Bakanlığı Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla (KOM) Daire Başkanlığında Mücadele 20 ilde organize suç örgütüne 233 saldırganın yönelik “Müsilaj-2 operasyonu” getirilir.

abone ol

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Kaçak ve Organize Suçlarla (KOM) Daire Başkanlığı Mücadelesinde organize suçlarla mücadeleye devam ediyor. Sahilde yaşayanların üzerinde, gözde olanlardan ve bölgeden bakış açısından erkya seçiminden seçilecek, seçilecek ülke genelindeki mafya tipi organize suç ve toplumlara yönelik silah seçimi suçuna yönelik Cumhuriyet başsavcılıklarının denetimi KOM Daire Başkanlığı kontrolünden geçildi.

20 ilde 12 suç örgütü tespit edildi

Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, İzmir, Muğla, Mersin, Bursa, Çanakkale, Samsun, Hatay, İstanbul, Ordu, Tekirdağ, Giresun, Kastamonu, Bartın, Düzce, Rize ve Zonguldak olmak için 20 ilde “suç işlemek amacıyla, örgütlenecek olmak” Örgütlenme hedefinde saldırganlık, tehdit, kasten öldürmek” suçlarını 12 organize etmek örgüt örgütü örgütü.

Kamu güvenliğine tehdit 27 suç grubu

Aynı zamanda söz konusu takımlara karşı mücadelede 6136 sayılı kanun’a karşı suçunu, kamu güvenliği ve savaşa karşı mücadelede 27 suçla belirlendi. Bunun üzerine cumhuriyet başsavları tarafından haklarında gözaltı verilen kararlar 233’te yakalanması için bu sabah eş zamanlı “Müsilaj-2 Operasyonu” düzenlendi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *