Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu hayranlarından kahreden haber! ayrılık vakti

Yaşadıkları aşk 8 Temmuz 20216 tarihinde evliliğe dönüştüren Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çift, mutlu birlikteliklerini sürdürmeye devam ediyor! Ancak bu haberle birlikte yedilerini yıkıp geçtiler. Aldığımız iddialara göre ayrılık haberleri yakın. Ünlü çift hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde…

YILLAR SONRA YENİDEN

Yıllar sonra yeniden STAR TV ekranlarında Gecenin Ucunda isimli projede buluşarak yedilerini mutlu eden Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, bu mutluluğun ardından daha kötü bir haber duyurdu. Ünlü çiftin taraftarları bu habere kahrolurken sebebini yerine koydu bile. Ayrılık haberlerinin sebebi ne?

sınır.png

DAHA ÖNCE DE BİR ARADAYDILAR

2013 yılında 2. sezonda Fatih Harbiye dizisiyle başrollerini paylaşan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu rol arkadaşlıklarını aşka çevirmiş ardından 2016 yılında da evliliğe ilk adımlarını atmışlardı. Gecenin Ucunda dizisiyle yeniden yedilerinin karşısına çıkan çift hakkında neler konuşuluyor? Ayrılık haberlerinin aslı ne?

GEÇENİN UCUNDA

Gecenin Üçünde dizisinin yayınlandığı günlerde bu yana izleyici kitlesinin fazla dikkatini çekmemiş olacak ki; öncelerde Çarşamba günü yayınlanırken ardından Salı gününe çekildi.

nesli.png

Ancak dizi Salı günü de ekranlara pek tutunmayı başaramadı. Gecenin Ucunda Total’de bulunanlar reyting sıralamasında 27. olarak gündüz kuşağı olarak yayınlanan programların bile arkasında kaldı.

FİNAL İDDİALARI

Dizi hakkında saldırgan iddialara göre yakın zamanda final haberi duyulacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *