Mike James: “Kızılyıldız’a Bu Paranın Nereden Geldiğini Merak Ediyorum”


Eurohoops Ekibi tarafından / info@eurohoops.net

Turkish Airlines EuroLeague’de Kızılyıldız’ın Facu Campazzo ve Luca Vildoza transferleri yankı uyandırmaya devam ediyor. Kızılyıldız’ın borçları nedeniyle aldığı oyuncuların cezasını çekmesi büyük bir tartışma konusunu sürdürmeyi sürdürüyor.

Tartışmaya giren oğlu isim, Monaco’nun futbolcusu Mike James oldu. BasketNews’e konuşan Amerikalı oyuncu, Kızılyıldız hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Mike James, Kızılyıldız’ın sezon ortasında Facu Campazzo ve Luca Vildoza gibi iki büyük hamleye imza atmasına şüpheci yaklaştı:

“Tüm bu sezon boyunca hamilesiniz ve sonra oyunculara ödeme yapmıyorsunuz. Bu paranın nereden geldiğini, nasıl kullanıldığını merak ediyorum. Bu konuda kafam karıştı.”

Kızılyıldız Başkanı Nebojsa Covic, yıldız oyuncunun bu sözlerine şu şekilde yanıt verdi:

“Bir kulüp başkanı olarak Mike James ile tartışmak gibi bir menfaatim yok. Bu ne onun için ne de Campazzo ve Vildoza’ya karşı doğru değil. Mike James iyi bir oyuncu, onu hiçbir zaman Kızılyıldız’a transfer edemeyiz. Campazzo ve Vildoza’yı nasıl alabileceğimizi sahada 24 sayı farkla ve bir öpücükle [Monaco koçu Sasa Obradovic‘in Kızılyıldız logosunu öpmesi] gösterdik…”

Ancak, “tartışma burada bitmedi”. James, sosyal medyada Covic’in anlatımı hakkında yorum yaptı ve taraftarlarla tartıştı.

“Onun cümleleri bağlama dışıydı ve benim ifadem değildi. Covic’in açıklamalarını gördüm. Dürüst olmak gerekirse benim için önemli değil. Borçlarınız varsa, onları ödeyin. Eğer borcunuz yoksa, o zaman bu konuşma gereksizdir.”

Basketboldaki en son kaybı kaçırmamak için tıklayın!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *