Merakla bekleniyordu! Arka Sokaklar’dan kötü haber! 17 sonra bir ilk…

17 yıldır bir şekilde Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan, ancak 18 Kasım’da yayınlanan 638. bölüm ile yayına ara veren reyting rekortmeni Arka Sokaklar dizisinden kötü haber geldi.

Türk televizyonları en uzun ömürlü haftalık dizi olarak efsaneleşen reyting rekortmeni ‘Arka Sokaklar’ adlı diziden kötü haber geldi.

Senaryosu Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Metin Arslan tarafından yazılan, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, başrollerinde ise ise Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Ozan Çolakoğlu gibi isimlern yer aldığı Türk televizyonunda efsaneleşen yapımlarından ‘Arka Sokaklar’ dizisinden gelen kötü haber dizinin hayranlarını üzüntüye boğdu.

18 Kasım’da yayınlanan 638.bölüm ile yayına ara veren reyting rekortmeni dizinin kanalı değiştireceği iddiası ana hatları hayranlar tarafından mezarlarla karşılanmış ancak dizide Engin komiser karakterini canlandıran İlker İnanoğlu, söz konusu iddiaları yalanlamıştı.

İNANOĞLU ‘DEVAM EDECEĞİZ’ DEMİŞTİ

Dizinin devamının geleceği İnanoğlu, geçen günlerde “Devam duası inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyordu. Kalça kemiği kırılmıştı.

SÜRPRİZ AYRILIK

Dizinin kısa süre içinde ekranlara geri dönüşü beklenirken beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Dizide canlandırdığı “Rıza Baba” karakteriyle efsaneleşen Zafer Ergin projeye veda etti. “Kuş Uçuşu” dizisinde konuk oyuncu olan usta aktör, 17 yıllık rolü üstlendiği Arka Sokaklar dizisiyle yaptığı sözleşmeyi de feshetti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *