Memen Yok Yorumlarını Tiye Alan Berfu Yenenler’e Ünlü Oyuncudan Kahkahalara Boğan Destek Mesajı Geldi

Haberler

> Memen Yok Yorumlarını Tiye Alan Berfu Yenenler’e Ünlü Oyuncudan Kahkahalara Boğan Destek Mesajı Geldi

Önceki makale eser Yenenler’le nikah masasına oturan güzel isim Berfu Yen sosyal kullanıcılardan paylaşımlarla sık sık geliyorlar. En son takipçilerinden ‘Memen yok’ yorumlarına verdiği cevapla çok konuşulan Berfu Yenenler’e Gülcan Arslan’dan destek geldi. İşte Gülcan Arslan ve Berfu Yenenler arasında geçen o diyalog… 👇

Eser Yenenler’in eşi tescilli Berfu Yenenler güzel, ki sosyal medyayı aktif kullananlar arasında yer alanlar arasında.

Eser Yenenler'in eşi tescilli Berfu Yenenler güzel, ki sosyal medyayı aktif kullananlar arasında yer alanlar arasında.

2015 Türkiye Güzeli yarışmasında 4. adını duyuran isim, hem Youtube videoları hem de Instagram paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

2015 Türkiye Güzeli yarışmasında 4. adını duyuran isim, hem Youtube videoları hem de Instagram paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Yenenler, üyelerden gelen bir fotoğrafına “görünüşe dair yorumda” izleyicine esprili bir dille cevapla çok konuşulmuştu.

Yenenler, girişlerden bir fotoğrafına "memen yok" yorumda takipçilerine esprili bir dille cevapla çok konuşulmuştu.

Detayları burada anlatmıştık;

Son olarak ‘Barbaroslar: Akdeniz’ Kılıcı’nda ‘Despina’ hedefine hayat veren güzel bir oyuncu Gülcan Arslan’da Yenenler’in gönderisine ait yorumla herkesi güldürdü.

Son olarak 'Barbaroslar: Akdeniz' Kılıcı'nda 'Despina' hedefine hayat veren güzel bir oyuncu Gülcan Arslan'da Yenenler'in gönderisine ait yorumla herkesi güldürdü.

“Ahahahhaahah benim meme yerim bile yokmuş öyle söyle” yorumunu dalga geçerek Benim dalga geçen Arslan’a, Berfu Yenenler ise de yer ve içi boş yeter be memesizlik canıma takshsbnd…” diye yanıt verdi.

"Ahahahhaahah benim meme yerim bile yokmuş öyle diyor" Yorumunu dalgalandırmak ise, Arslan'a, Berfu Yenenler Benim de yeri ve içi boş yeter be memesizlika takshsbnd..." diye yanıt verdi.

İki güzelmin gelen bakışlardan etkilenmesini güldürdü. Siz bu içerikle ilgili? Yorumlarda buluşalım…

İki güzelmin gelen bakışlardan etkilenmesini güldürdü.  Siz bu içerikle ilgili?  Yorumlarda buluşalım...

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *