MasterChef yarışmacısından stüdyoyu kestiren sitem: “Kadın yarışmacıların üzerine oynanıyor!”

MasterChe Türkiye bomba gibi bir bölümlef geldi. Jüri üyeleri, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu; potada olan Onur, Burak, Fatma Nur, Ayaz, Görkem ve Metin’e söz verdi. Fatma Nur’u geçen gün sonu da potada olan ve açıklayamayan, bu kez hakim olamadığı için “Bunu bir kez potaya mutlu olduğunu söyleyemeyecek” Bunu bütün takım arkadaşlarının söylediğini söylüyor. Ben biraz sinirli ve fevri bir insanım. Bu yüzden geliyorum. Ama sorun yok. potadan çıkacağım. Herkese destek veriyor.” kullanımları. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’na Fatma Nur yarışmacı arkadaşlarını bombaladı.

Boyut

Fatman Nur, Mehmet Şef’in “Bugün psikolojin nasıl?” sorusuna “Motivasyonum iyi. MasterChef’te daha çok şey çok şey var. Size hiçbir şey gösteremedim.” yanıtını verdi.

SOMER ŞEF’İN SORUSU YENİ BİR TARTIŞMANIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

Somer, genç yarışmacının genellikle hafta potada 5 yarışmacı ve 1 erkek yarışmacı taleplediğini anımsatarak şu ifadeleri kullanır:

“Geçen ‘Fatmanur potada 5 kadın yarışmacı ve sadece 1 erkek yarışmacı var’ diye konuşmuştu. Ama bu hafta da 5 erkek 1 kadın yarışmacımız var. Tam hafta. Geçen hafta bazı sitemlerde olmuştutun. “Kadın yarışmacıların üzerine oynanıyor” demiştin. Bugün için sadece 1 tane kadın yarışmacımız burada. Hala bu görüşün devam ediyor mu?”

Boyut (1)

“HER HAFTA EN AZ BİR KADIN POTADA OLACAK”

Fatma Nur, Somer Şef’in sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Şefim ben hala haftasında destek olur, ben kalırsam ve bu devam eder ise yine en bir potada olacak. Yukarıdaki kadınlardan bir parçan onlardan bazılarıdır. Ben hala onları çok seviyorum, onlar da bana veriyor. istiyorum.”

Boyut (3)

“KADINLAR YEMEK YAPAMIYORSA ELEME POTASINA DÜŞECEKLER”

Mehmet Şef, Fatma Nur’un bu uygun olacaktır.

Fatma Nur dersin bir yorumda bulundu:

“Şef Buradayım buradaki. profesyonellerde profesyonellerde çok sayıda asistana mutfak kadar yükseltiyorlar. Böyle. Sizin tarafınızdan değil ama bir yukarı bakanlarda okuyorlar. 2 hafta boyunca analitte uygunsuz”

Fatma Nur’un bir kısmında yer alan yarışmacıların bier kısmında, Danilo’nun anlamı veremezken, bu anlamda şef’in de mutfağında bir kişi tarafından tercih edilir.

MASTERCHEF’E VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU

İki etaplı, yarışmacılar Fatma Nur, Görkem ve Burak oldu. Ayaz, Metin ve Onur ise ikinci etabı geçmek için hünerlerini sergiledi. Gecenin sonunda elenen isim Onur oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hazal Kaya isminin adının belli olduğunu açıkladı Hazal Kaya isminin adının belli olduğunu açıkladı
30 yıl sonra yeniden... Sahnede fenalaştı30 yıl sonra yeniden… Sahnede fenalaştı
“Hangisi meler?” sorusunda joker kullanan yarışmacı izleyenleri köşeye yatırdı

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *