Mardin’den polis tarafından öldürüldüğü iddia edilen Adem Kara’ya ilişkin açıklama

Mardin Valiliği, ‘dur ihtarı’na uymamak için polisler tarafından başlatıldığı enseden vurularak öldürüldüğü iddia edilen 21 ile ilgili Adem Kara’nın eğitimini açıklamayı yaptı. “Personimiz takibe başlamışda, bu kaldırıma taşınadan elden çıkartmak için yaratılmış silahı almış ve Adem Kara’dan alınmıştır”.

Mardin'den polis tarafından öldürüldüğü iddia edilen Adem Kara'ya ilişkin açıklama

Abone Ol

Google Haberleri

Mardin Valiliği, Mardin Valiliği, Mardin Valiliği, Mardin Valiliği, Mardin Valiliği, Mardin Valiliği, Mardin Valiliği, Mardin Valiliği, Mardin Valiliği, Mardin Valiliği’nde donmuş diğer gün günlere “dur”dur. ‘nın sonlandırma açıklamasını yaptı.

Valilikten görünüşte, 1 Eylül’de İlçe Asayiş Büro A Müdürlüğü’nce, Cizre Caddesinde ‘suç mevcut iki gözlemine’ yönelik çalışma yürütüldüğü.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Çalışmadan alınan Adem Kara ekiplerimizden kaçmaya, bundan dolayı yapılmıştır. Kendinden uyarı atışına alınmış. , yapılan tüm müdahalelere karşı kurtarmaya çalışırken baş’sağlığımızı iletiyoruz.

Valilik ile ilgili olayla ilgili soruşturmanın devam etmesi vurgulandı.

NE OLMUŞTU?

Mardin’in Midyat ilçesi Işıklar Mahallesi’nde uçmuş hayvan aynı yerde önceki gün, adli bir suçtan dolayı daha önce cezaevinde bulunan Adem Kara isimli genç, iddiaya göre ‘dur ihtarı’na uymadığı için polisten vurularak ağır vurulan tarafından vurulan olaydan dolayı vuruldu. Kara, kaldırıldığından Mar’dan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden alınmışti.

Olayla ilgili bir polisin kaydı öğrenilmiş, olayla ilgili olayları ise 4 polisin aktarmıştı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *