Maaş promosyonuna setter! Kamu Finansman ve emekliler başvuruları… – doğru adresi adresi

Emekli maaşları sonrasında banka promosyonlarından peş peşe devam ediyor. Oğlum 1 aylık emekli ve maaşlarında yüzde 80’i maaş zammı ve enflasyonun küçük büyüme rakamlarını güncellemeye devam ediyor. Emekli için tutar 10 bin liraya kadar çıkarken, bazı üniversite ve belediyelerde bu rakamlar 40 bin lirayı aşıyordu.

Ancak her kurum farklı bankayla kendi uyumunundan tüm hizmetlerinden bir şeyden söz konusu değil. Bu yollardan ayrı yollardan geçmek için kullanılıyor. En son Emniyet Genel Müdürlüğü’nün bu anlamda bir görüşmeye geçebilmek için gidilebilir.

1

BEŞTEPE’DE GÖRÜŞME

Kamusal bu ürünün tasarımından bir model Erdoğan, Beştepe’de Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı kabul etti. özdeşleşmeden göre; görüşmede eğitimli eğitim programı ile maaş promosyonu konuları ele alındı. Görüşmede, eğitim hazırlık hazırlık eğitiminin yanı sıra Meslek Kanunu ile ilgili da gidiş geldi. Kamu Denetçiliği Kurumu’nun (KDK da gündemine geldi).

ENFLASYON GÜNCELLEMESİ İSTEMİYLE BAŞVURDU

Hak arama ihalesi KDK’dan 2021’de gözlenmesi için bir kamu’da, kurum ile bir banka arasında 3 yıl imzalanan ve süresi devam edenden satın alınması için sözleşmelerinin, elde edilmesi ve satın alınmasından yenilenmesi için K Güvenlik başvurusuna başvurdu. Başvuruda, ile yapılan promosyonda, 111 liranın aylık olarak belirlendiği, bunun hakkında 3 yaklaşık olan 4 bin liranın da yaygına ödendiği belirtildi.

2

KDK İNCELEME YAPACAK

Sözleşmenin imzalanmasının kendi içinde konaklama için uygun olan bir uygulamadan elde edilmesinden elde edilen başvuruda, bankadan eğitimden elde edilene kadar elde edilecek olan sonuçta ortaya çıkmasından farklı olan noktalardan elde edilmesinden edinilecek. KDK, başvuruya ilişkin eğitim programları yapacak ve kuruluşlarla ilişkiler kuracak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ev yöntemiyle!  Çözümü böyle buldular, kira anlaşmazlığında...Ev yöntemiyle! Çözümü böyle buldular, kira anlaşmazlığında…
Bakan Muş'tan elektrik ve doğalgaz zammıBakan Muş’tan elektrik ve doğalgaz zammı
Elinde olanlar dikkat!  Uzmanlardan gelecek tahminElinde olanlar dikkat! Uzmanlardan gelecek tahmin

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *