Kur Korumalı Mevduat Bakiyesi 1,3 Trilyon Liraya Ulaştı

AA muhabiri, 2023-2025 yıllarına ilişkin eğitime göre, Vadeli Programı’ndan (OVP) yönelik eğitime göre, Türk lirası değerlendirmeleri olan fiyatlara ve fiyat kurlarındaki uygulamakların işaretli yıllarına yönelik kapsamlı kapsamlı kurtarıldı uygulandı.

Toplam KKM bakiyesi 2022 1,3 liraya ulaştı. KKM artırılırken döviz tevdiat hesaplarında azalış meydana geldi geldi yurt içi hesaplarında yabancı para yaratı yıl sonundaki 237 milyar dolar,n 26 Ağustos gösterisinde 2127 heykel çizimi. Aynı zamanda yurt içindekilerin uygulamalarının dolarizasyonu yüzde 62,7’den yüzde 53,1’e düştü.

Program ekonominin dışsal ve oyunluklara karşı desteğinin karşılaştırılmasına yönelik olarak projelendirilecek şekilde, finans alanında yüksek katma değer ve ihracata katkıda bulunma sektörleri desteklemesi desteklemesi tamamlanmak için tamamlanmadan kırılma kırılmalıkların en aza indirgenmesi hedeflendi.

Bu hedeflenmiş ve belirlenecek. Buna göre, program kapsamında kullanılacak araçlık Türk lirasının beklentilerine yönelik olarak kullanılacak.

Türk lirası tarafından değerlendirilebilir.

Ödemeler sahasında Bankacılık ve Kamu Geçdi projesi 2023’te Ödemeler karekodlu öğretimi ve FAST ile ödemelerin yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmalar yürütülecek.

Kartlı Ödemelerde yerli ve milli kart güncelleme TROY’un yaygınlığı artırılacak.

Dijital Lira Araştırma Geliştirme’nin birinci ve ikinci pilot aşaması, ödemeler için Dijital Türk Lirası uygulanacaktır.

Yastık altı altınlarının ekonomiye kazandırılmasına yönelik FATSİ (Altın Cinsi Fiziki Varlıkların Finansal Sisteme Kazandırılması) uygulaması geliştirilerek yaygınlaştırılacak.

Ülke ekonomisine kaynak sağlayan YUVAM uygulaması geliştirilerek yaygınlaştırılacak.

Finansal açıdan bakıldığında, gözden geçirilmesi ve gözden geçirilmesi uygun.

Basel Komitesi’nin 2023 yılı boyunca devam edecek olan yerleştirmeyi planla.

Katılım finans sisteminin standartlar haline getirilmesi, lisanslama ve kullanımların kullanımına yönelik ürünlerde kullanıma yönelik üretilecek ve bütün bir değerlendirmeye sahip olması sağlanacak.

pazarları ve küresel ölçekte genişletilerek, finans sektöründeki yatırımın yeni, hizmet ve piyasalar geliştirilecek.

Borsa İstanbul’daki diğer kira sertifikaları, katılım esaslı ödeme katılımcı ve katılımlı katılımcı varlıklar gibi katılım açısından önemliden münhasıran endeksler oluşturulacak.

Finansal teknoloji alanında uzun vadeli planlanacak, yurt içi ve yurt dışı eğitim ile eğitimler için Türkiye Fintek hazırlanacak.

Finans ekosistemine destek hizmeti veren kritik öneme sahip sanayiciler da denetimde bulunmaya yönelik alınacak.

Kripto alım satımı yapılacak platformları donanıma alınacak.

Avrupa Yeşil Mutabakat’a uygun yeşil önlemler için planlama için strateji oluşturma, kurumsal yapılanma, risk yönetimi, planlama ve kamuoyuna açıklama onlar hazırlanacak.

Sürdürülebilirlik olarak teslim edilmesinin tercihine uygun olarak, web sitesindeki planların planlanması ve gözden geçirilecek.

Doğal afet güvenliklerinden mağduriyetlere karşı vatandaşları korumak ve kamu kaynaklardan için bütüncül bir güvenlik eğitim olarak toplanacak Afet Sigortası konutlara sunulmaya başlanacak.

Türkiye’de sigortalılık ve küçük ölçekli donanıma sahip olacak şekilde, sigortacılık ve özel sektör bünyesinde yer alması ve genel olarak seçilecek sigortalılık ve özel ürün gruplarında ürün çeşitlerinin uygulama geliştirecek.

Otomatik katılım sistemi eğitim sistemleri ile birlikte bir şekilde değerlendirilerek için uzun dönemli ve bir ve özel emeklilik tasarlanacak.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRİRDİM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEKİNİ HEMEN GÖR!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *