Kumar masasını yıkmaya geliyoruz

Partisinin grup karşılaması Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan Meral Akşener, çirkin bir üslup kullanmaya devam etti.

Seçimi kapatmasıyla siyaset arenasındaki gerilim artmaya devam ediyor…

Cumhur İttifakı’nda aday netken, Millet İttifakı kanatındaki durum belirsizliğini koruyor.

1 yıldır yapılan toplantı düzenlilara rağmen 6’lı masada, zaman zaman ‘aday adayı’ isimler gitarlar edilse de net bir yönlendirmeye ulaşılamıyor.

Millet İttifakı içindeki belirsiz durum devam ederken, geçen haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e 6’lı masadaki çalıştırmayı yeniden gözden geçirmeyi teklif etti.

cumhurbaşkanı erdoğan “Birleştirme yapmak suretiyle gerekli bu altılı masayı terk etmek için genellikle milli ve yerli bir duruş sergilemek üzere yeniden gözden geçirir.” ifadeleri ile İyi Parti’ye yönelik değerlendirmelerde bulundu.

İyi Parti Lideri Akşener’in cevabı ise, “Kumar masasında yer almayız.” olmuştu.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, haftalık grup toplantıları yaptığı konuşmada, yine ‘kumar masalarını’ yürütmeye taşıyor.

“Heveslenenler için ilerleme”

Akşener, açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

“İyi Parti’nin kumar masasında yeri yoktur. İyi Parti milletin geleceğiyle bahse girmez. Sayın Erdoğan ve küçük ortanın masası öyle bir kumar masasıdır ki masa her zaman kazanır. Bu hileli oyun her daim kasasının yazdığı, kazanamadığı yerde oyunun bozulduğu kirli bir oyundur. Onların kumar masası işte bu. Bizden dahil olmamızı istediğimiz masa budur. Bu masa 20 yıldır bizim bizde göz aynı masadır. Heveslenenler için yolculuk, bizim o masaya hiçbir ilgimiz yok. Çünkü biz o masayı yıkmaya, saray hizmetçisi kumarhanenizi tasarruflu yıkmaya geliyoruz.”

Meral Akşener: Kumar masasını yıkamaya yıkmaya geliyoruz ViDEO

Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararına yanıt HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Meral Akşener: Kumar masasını temizlemeye yıkmaya geliyoruz #1

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *