Kripto para dünyasında deprem! Yatırımcılar tedirgin… Herkes güvenilir borsa arıyor – Finans haberlerinin doğru adresi

Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsasının likidite krizinin olası sonucu ve iflas koruma sahipliğinde bulunması, kripto piyasalarını derinden sarstı. Yaşanan krizinin de çevresindeki kripto para piyasalarında yüzyılın bu sınırında yana görülen kaybın yaklaşık 2 dolar olduğu tahmin edilirken, yatırımcının “aşırı korku” bölgesini gerilediği belirtildi.

ee

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan MEXC Mali İşler Müdürü Kevin Yang, “Kripto bölgelerinin yakından inceledikleri ve güvendiği bir ismin sahibi olduğu borsanın iflas koruma denetiminde bulunma birimlerinin güvenini kırdı. ” dedi.

rr

“KRİZ, DOMİNO ETKİSİ OLUŞTURDU”

Söz konusu iflas sözleşmesina borsanın iştiraki olan 130 kişinin da dahil olduğunu hatırlatan Kevin Yang, “Bu süreler boyunca sağlam temelleri olmayan ve borsanın yerel kripto para birimine bağlı olan diğer borsaların da işlemlerini durdurduğuna tanıklık ettik. Bulguları gördük.Bu kriz bir domino etkisi yarattı.” diye konuştu. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bitcoin'deki düşüş sonrası kripto yaşamına ikinci şok!Bitcoin’deki düşüş sonrası kripto yaşamına ikinci şok!
Bölgesel asgari ücret katmanları... İşte patronların istedikleri rakamBölgesel asgari ücret katmanları… İşte patronların istedikleri rakam
Devletten 2 bin 500 lira destek!  İşte başvuru detaylarıDevletten 2 bin 500 lira destek! İşte başvuru detayları

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *