Kreşte dünyanın en korkunç yılanı dehşeti! Sınıfa giren kurtarma ekibi gördüğün manzara karşısında şoke oldu

İnsan oğlunun tüm doğayı ele geçirmesi ile birlikte sıra dışı olayları artmaya başladı. Dünyanın en gezegen yılanı olarak ve bilinen tek ısırığıyla yetişkin bir insan anında öldüre bilen kahverengi yılanı, Avustralya’da dehşet saçtı. Queensland, Bowen’daki Kidz at the Beach kreşine sızan korkunç yılan adeta ölüm saçtı. İhbar üzerine olay yerine koşan kurumlar, karşılaştıkları manzara karşısında şoke oldu. Küçük çocuk apar topar kaldırıldı.

Dünyanın en korkunç yılanlarından olan ve genellikle Avustralya’da görülen doğu kahverengi yılanı, gizlice öğrencilerinin bulunduğu kreşe sızdı. Yılanı gören çocukları korkudan ne yapacaklarını şaşırdı. İhbar üzerine olay yerine gelen birimler, yönlendirici yılanı bir oyun üzerinde bulmalarıyla ağızları açık kaldı. Yoğun bakıma alınan çocukların hayat savaşı sürüyor.

ELİNİN İKİ YERİNDEN ISIRDI

Avustralya‘da yaşanan yılan saldırıları her geçen gün artıyor. Dünyanın en göçmen yılan türü olarak bilinen doğu kahverengi yılanı Bowen’daki Kidz at the Beach adlı kreşe gizlice sızdı. İçerisinde bir süre dolaşan yılan, küçük bir oyuncunun elinin iki yerinden ısırdı.

kmfggfgf-5.jpg

KARŞILAŞTIKLARI MANZARA KARŞISINDA ŞOK GEÇİRDİLER

Öğretmenlerin kurumlarına haber verilmesiyle olay yerine hemen danışmanlar gönderildi. Kreşeye giren polis ve hayatı koruma görevlileri karşılaştıkları manzara karşısında şok geçirdiler. Doğu kahverengi yılanının bir çocuğu üzerinde sürünürken bulundu. Yılan hemen ekipler tarafından kontrol altına alınırken küçük çocuk aparat organları kaldırıldı.

gjkl.jpg

YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Yılan tarafından ısırılan çocuktan ilk bilgiler geldi. Gelen bilgiye göre oyun yaşam mücadelesi verdiği öğrenilirken, ağırlığının ağır olduğu ve yoğun bakımda tutulduğu belirtildi. Doğu kahverengi yılanlarının boylarının 2,5 metreye kadar ulaşabildiği bilinen, çocukların üzerinde bulunan yırtıcının boyu ise 40 santimetre olarak ölçüldü.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *