Kredi arayanlara ilaç gibi kampanya

Ekonomik sıkıntıları barındıran şu milyonlarca insanı sevindirecek bir haber geldi. İş Bankası nakit hazinelerinde yaşayan 10.000 TL’yi duyurdu. İşte detaylar…

İş Bankası nihayeti memnun edecek bir haber aldı. Maddi zorlukların yaşayan yüzlerine bakan bu haberlerin dikkatleri üzerine çekildi.

iş bankası

İŞ BANKASI HERKESE 10.000 TL VERİYOR! ŞUBEYE GİTMEDEN HEMEN ALIN

Son dönemdeki işkencelerinde sahnelerde diziler nedeniyle görevlilere nakit ihtiyacı arttı. Nakit paraya ihtiyacı olan indirmeyi anında para çekebilecekleri ödemeye yönelmeye başladı. Öncelikli olarak sahip oldukların söz ettiren bankaları tercih eden işletmeye İş bankası da yeni bir kredi sunma seçeneği. İş Bankası’nın herkese 10 bin TL dağıttığı vaadi dikkat çekti. İş Bankası internet şubesi üzerinden başvurmanız durumunda faizsiz nakit avans seçeneğini çalıştırın. 31 Ocak 2023, nakit havaleye başvurmak ve yararlanmak için son gün olarak belirlendi.

İŞ BANKASI 10.000 TL VERİYOR

İş Bankası’nın nakit emanet kasası 10 bin TL nakit para verileceği bildirildi. Sunulan indirim sadece yeni lisans veriliyor, ancak online başvuru yapanlara veriliyor. İş Bankası 10.000 TL yönetimini kullanmak için İşCep şirketi “Müşteri olmak istiyorum” bölümünden kart gösterilmesini sağlamanız gerekmektedir. Başvurusu onaylanan yürütme için geçerli olan kampanyadan taksitli avans bölümünü tıklayarak yararlanabilirsiniz. Taksitli nakit avans 300 TL ile 10.000 TL arasında değişmekle birlikte bazı kartlar için sunulmaktadır.

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan kişilere göre bazı kartlardan kullanılacak nakit avans geçerli olacaktır. Kampanyadan yaralanacak kartlar kapsamında:

İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir). yer almaktadır.

KAMPANYA DETAYLARI:

Kampanyadan İşCep müşterisi olmak istiyorum özelliği ile İş Bankası müşterisi olan ve başvuru kartı onaylanan yönlendirme 31.01.2023 tarihine kadar faydalanabilir.

Her müşteri kampanyasından sadece bir kez faydalanabilir. Faizsiz TNA’nın vadesi 5 tanesi. Etkin faiz, 5 aydan farklı ve 10.000 TL’yi geçen vadelere uygulanır.

Kampanya kapsamı İşCep, müşteri olmak istiyorum işlevi İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı talebinde bulunarak kararı onaylanan hükümler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için kullanılan taksitli nakit avans 300 TL – 10.000 TL’dir.

Kredi kartı sertifikası onaylandıktan sonra her başvuru 7 gün içinde promosyon görevi yapılır ve promosyondan yararlanma süresi 1 yıldır. Kampanyaya

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası bireysel kredi kartları, İş Bankası ticari kredi kartları (bedava kredi kartı, İş Bankası Vergi Kartı, İş Bankası bireysel kartı, KGF kartı hariç).

İş Bankası kampanyalarında değişiklik yapma faydalarını saklı tutar.

Türkiye İş Bankası’na yapılan bu başvurulardan sonra inceleniyor, mobil uygulama indirerek başvurularının onaylanması halinde 10 bin liralık ödeme alabiliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *