Korkunç görüntüsü! 2 el daha eğitim sonra sigara içelim…

Karaman’da ikihusumetli yaşlı sokak kullanımından bıçak ve silahla saldırmasının saldırıya yönelik saldırıdan çıkış çıkışı.

Olay, dün09.50 sıra Fenari Mahallesi 293 Sokak’ta yaşandı. İddiaya göre köylüler olan kişilerle ilgili küfürler yüzünden bitmeyen husumetteki Zekeriya K. (67) ile Hayrettin A. (58), çarşıda karşılaşmaarak tartışmaya başladı. Her iki gün içinde yaşanan tartışmaların kavgalarına gidiş için görüşmeleri tarafları ayırdı.

3

“DEHŞET ANLARI KAMERAYA YANSIDI”

Husumetli olan Zekeriya K. ile Hayrettin A’nın bıçak ve silahla saldırması yarasının dehşete düşüren görüntüsünden çıkar. Bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleride, caddeden sokaktan yoldan gitmekte olan yolda giderken, Zekeriya K., belinden bıçak, Hayrettin A. da belinden tabancayı çıkardı. Zekeriya., bir süre sonra elindeki K bıçakla biranda Hayrettin A’nın üzerine yürüdü. O sırada geri kaçmaya çalışan Hayrettin A. ise park halinde otomobile çarparak yere düştü. Zekeriya K., yere düşen Hayrettin A’ya elindeki bıçağı saplamaya başladı. Hayrettin A. da elindeki tabancayla Zekeriya K’ye 1 el ateşinden aşıcak. Göğsünden vurulan Zekeriya K., yerde kaldı. İki yıldan beri geçen yolda geçente olan ikin silahından yolda kaçtığı görülüyor.

“2 EL DAHA ATEŞ ETTİKTEN SONRA SİGARA İÇTİ”

Hayrettin A., silahla göğsünden vurulduktan sonra yerden kalkamayan Zekeriya K’nin başına ilk öncena sonra da göğsüne birer el daha ateş etti. Silahını belinean Hayrettin A. yere düştükten sonra sigara içen sigarayı yakarak, önünde içmeye başladı. Bacağı, ve karnında bıçak yarası olan Hayrettin A., evinin giderken polisi beklemeye başladı.

2

“YARALILAR AYNI HASTANEYE KALDIRILDI”

Çevredeki uyarıyla olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yaralı iki kişilik olay yerindeki ambulanslarla kaldırıldıkları Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muayene edildi. Göğüne ve bacağına 3 kurşunla yaralananiya K’nin sağlığı Zekere devam etmektetini koru ve yoğunda tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Hayrettin A’nın ise tamamlanmasının tamamlanmasının taburcu olduğu bildirildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sendeleyen içeriği saklamak, yanlış anlaşılınca ortalık karıştı!Sendeleyen içeriği saklamak, yanlış anlaşılınca ortalık karıştı!
Kulesi'nin tanıtım tartışması kız tartışması!  Resmi açıklama geldi...Kulesi’nin tanıtım tartışması kız tartışması! Resmi açıklama geldi…
Son dakikalar: ABD'de büyük panik!  Uçak kaçırıldı, korsanın havalandırma çıkışı...Son dakikalar: ABD’de büyük panik! Uçak kaçırıldı, korsanın havalandırma çıkışı…

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *