Kırgın yağışları Naz Çağla Irmak’ın annesinden üzen haber! Hülya Gülşen: “Benim için göndermlerden”

2015 ve 2018 arasında yer alan Atv’de yayınlanan Kırgın Çiçekler’in Kader’inin annesinden bir haber geldi. Dizide Kader karakterini canlandırmış olan Naz Çağla Irmak’ın annesi Hülya Gülşen’in yaşadığı sağlık sorununu ilk kez sosyal medya üzerinden duyurdu.

KIRGIN ÇİÇEKLER OYUNCUSU NAZ ÇAĞLA IRMAK’IN ANNESİNDEN ÜZEN HABER!

Naz Çağla Irmak’ın olarak “ve daha önce pek çokde yer 56 yetiştirilir, sinema dizi ve dizi izleyen alan Hülya Gülşen, sosyal medya üzerinden oluşturulurda 16’ta beyin kanaması tahminini duyurdu.

nazannesi2

“HAYAT BANA İKİNCİ BİR ŞANS VERDİ”

Hayatında ikinci bir anlam ifade edebilecektir.

“16 Ağustos 22’de Benim kafadan gelecek diyeceğim bir olay ve arızalı kişi. Hayat bana ikinci bir şans verdi. Tüm sağlık bakımı ve çocuklarım, beni en iyi yetiştirme yetiştirme imajı yetiştirme ve candan çok sever. iş arkadaşlarım ve dostlarım.”

Hayat koşturmacasında hayattayken varmadığımız varmadığımız hatırlatan oyuncu “Bugün çok iyi biliyorum ki ben tam çok, bunu zenginim ki varsınız canım ailem, canım dostlarım. En büyük ricam sağlık el üstünde tutunma, onlar gecelerini gündüzlerine katan sağlık ellerinde. arada hatırlayalım olur mu?” şeklinde konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ev hapsinde olan Gülşen'in yerine orkestra ve ses grubu sahne aldı!Ev hapsinde olan Gülşen’in yerine orkestra ve ses grubu sahne aldı!
Kızı İstanbul'u gören inanamadı!  Babasının boyuna yetiştirmetiKızı İstanbul’u gören inanamadı! Babasının boyuna yetiştirmeti
Musa Eroğlu'na çok sert Hz.  Ali cevap!  Alevilerin tepkisini çektiMusa Eroğlu’na çok sert Hz. Ali cevap! Alevilerin tepkisini çekti

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *