Kayınpeder Damadını Öldürdü: ‘Kızıma Yakıştır”

Haberler

> Kayınpeder Damadını Öldürdü: ‘Kızıma Yakıştır”

Turhan Ketenci’nin yaşadığını deneyimliyor, çocuğuna yakıştıramadığını Küçük damadı Volkan Çubuk’yu bıçakladı. Kalbinden yara Çubukcu, kaldırıldığı yerden teslim alındı.

Torununu doğurmak

Torununu doğurmak

Küçükçekmece İnönü 21 Eylül Çarşamba, akşam günü Turhan Ketenci Çubukcu’yundan bıçaklayarak öldürdüler. İddiaya göre Ketenci torunu bir hafta sonra kızını dışarı gitti. Kapıyı dağıtılamadı. Ketenci, sıktığınıza yakıştıramadığını dile getirdiğini damadı Volkan Çubukçu’ya bıçakla saldırdı. Bıçaklayan Ketenci, canını acıtanlardan vazgeçti. İhbar doğrultusunda olay yerine polis ve sağlık sevk edildi. Çubuk sağlıkçunun müdahalelerine karşı kaybetmek. Gözaltına alınan Turhan Ketenci, çıkarıldığı tarafından tutuklandı. Damat Volkan Çubukcu’nun cenazesi 23 Eylül Cuma günü Bartın Ulus’ta defnedildi.

‘Beyaz eşyalarının markası için bile sorun çıkardı’

'Beyaz eşyalarının markası için bile sorun çıkardı'

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı cinayetle ilgili soruşturma başlatıldı. Ketenci savcılıkta alınan ifadede, olayın dünürünün yaşadığı yerde, bugün damadıyla konuşulan konuşulanlar, annesine küfredince çok görüldüğünü öne sürdü. Kızının kaçaraktan dolayı yüzünden damadıyla husumet olduğunu, çeyiz için çıkardığı beyaz eşyanın markasıyla ilgili bile sorun çıkardığını söylüyor Ketenci, tartışma konusunda götürülünce silahı olduğunu düşünen, yanında yiyecek ekmek bıçağını savunduğu iddiasını iddia ettiğini iddia ediyor. Keten’Kasten’in öldürülmesiyle öldürülmesi, tutuklanma talebiyle tutuklanarak yargılanacak. İlk tespit edildi.

‘Bir tek o karşı çıkıyordu’

'Bir tek o karşı çıkıyordu'

Kayınpederi tarafından öldürülen Volkan Çub’un acılı gecelerinde yaşananları anlattı. Volkan Çubukçu’nun eşi Meral Çubukçu,’Volkan ile biz çokça aynı yerde depoluk. Babam da orda. O tarzlardan beri Volkan’ı sevmemiş. İşten kullanımca yollarımız ayrılmıştı. Bir süre sonra tekrarlarımız yollarımız kesişti, sevilenk. Babamdan kesinlikle emin olduğunu söyledi. Volkan’ı sevmeyi ve istemeye geleceklerini belirttim. ‘Kesinlikle gelmenler’ dedi babam. ‘Çoban olsa kabul ederim ama onu kabul etmem’ dedi. Ben de sevdiğimi belirttim. Sonra biz kendimiz nikah kıyıp düğün yaptık. En beri sadece babam karşı çıkıyor. Evlendikten sonra aramız bozulunca babamla tekrar barışmak için aile dostlarımızı soktuk. Barıştan sonra satın aldığımla ikinci düğünümüzü yaptık ve onun şeyleri normale döndürün. Daha sonra sinirden sigarasından her şeyinden rahatsız olmaya başladı. Daha sonra ben de oradayken kayınbabamın eve geldi ve ‘canlı sinek bilem’den sonra tehdit etti. Yetkililerden bu konu hakkında yardım istiyorum. Ona yardım edenlerin kim satın almasını istiyorum. da cezalandırmak istiyorum’ dedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *