Kanattan vuracak – Son dakika Beşiktaş haberleriBeşiktaş’ta maç saati yaklaştıkça derbi atmosfer içinde daha net tıslanmaya başlandı. Siyah beyaz teknikliler Vasıtası Ismael eğitime hazırlıklarına, Fransız teknik okul hazırlıkları konusunda en önemli konu projelerini tasarlamak. Ismael’in tüm maçlarını tek tek oluştur; özel F.Bahçe’nin Avrupa’da Rennes ile tartışma Beşiktaş’ın hücum planı için önemli bir referans oluşturuldu. O maçta Fenerbahçe savunmanın arkasına atılan topta 2 benzer gol yemişti. Ofansif bir oyun tercihi olan Jorge Jesus, savunmayı ileriye doğru bir şekilde bir şekilde takmaya yöneliktir.


DEFANSLARINI YIPRATALIM


Fransız teknik direktör Valerien Ismael de bu avantaja çevirip rakibi zayıf karnından vurmayı hedeflemektedir. Bu kilit rol, oyuncu var. Tecrübeli çalıştırıcı; özellikle Muleka, Redmond ve Weghorst savunmanın arkasına dik ve paralel koşular yapmalarını isterken “F. savunmasını desteklemek için hızlı şekildeyeceğimiz toplar bizi golle buluşturacak” kullanımlarında. Tüm hafta boyunca antrenmanlarda bu taktiği uygulamalı olarak çalıştıran Valerien Ismael, rakiplerin Pazar akşamı oynanacak derbide 3′ savunma ile sahaya çıkacak durumdayken kanatları çok daha verimli kullanılacağını düşünüyor.


EZELİ RAKİPLER BAYARSLAN’LA KAYBETMİYOR


Beşiktaş-fenerbahçe maçın hakemi Volkan Bayarslan’la ilginç bir ilgili istatistik dikkat. kariyerinde ilk kez bir derbi yönetecek olan Bayraslan’ın düdük çaldığı maçlarda Beşiktaş 4’te 4 yaparken, Fenerbahçe delice iki maçı kazanmasını bildi. Bayarslan bu sezon birer Beşiktaş ve Fenerbahçe maçı yönetti; iki takım da sahadan galibiyetle ayrıldı.


GHEZZAL VE REDMOND İYİLEŞTİ


Siyah-beyazlılara sakatlıkları iki yıldız Ghezzal ve Redmond’dan iyi haber geldi. önceki gün kişisel antrenmanlara aranan Ghezzal dün sabah takımla birlikte başladı. Öte yandan ameliyat olan Redmond’da sabah yapılan antrenmanda takımla birlikte yer adı, Redmond’un N’Koudou yerine ilk 11’de sahaya çıkması bekleniyor.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *