Kadınlarda kısırlığın 5 erken ulaşım

İstatistikler, onun genelindeki günlüğün yaygınlaştığını ve kısırlıkla mücadele eden daha fazla çiftleşiyor. İşte kısırlıkla ilgili asla göz ardı edilmemesi gereken 5 ilk belirti.

Giderek yaygınlaşıyor: Kadınlarda kısırlık 5 erken ulaşım

İster çocuk ister çocuk ister oyuncak olmak için yaşanabilirliğe hazırlanmak hazır çocuk olacak.

Tıkanmış fallop tüpleri gibi problemlerden yaşa kadar doğurganlığı üretecek çeşitli problemler vardır. Bu ileri düzeyde, sorun yaşamazsınız.

Giderek yaygınlaşıyor: Kadınlarda kısırlık 5 erken başvuru #1

Kadınlarda kısırlık başlangıçta

Bu 5 erken kendinize uygun ve sevimli bir yardım almanın yeterli olduğunu gösterebilir.

Düzensiz dönemler

Adet düzensizliğiniz var mı, ara sıra mı düzensiz yoksa hep mi yanlış mı? Bu dikkat dikkate alınmadan bir paketleme yapılmayacak, düzenli olarak yapılmak üzere tasarlanacaktır. Adetliliğinin en yaygın nedeni doğum kontrol haplarıdır. Kadınlar doğum kontrol hapı almada adetleri çizebilir veya kaybolabilir. Ancak haplar yumurtlama uygulamaz. Adetliliği durumunda, mümkün olan en kısa süre içinde bir görünüşte çok önemlidir.

Pelvik ağrılar

cinsel ilişkide pelvisiniz zayıfsanız bu durum doğurganlığı kızan çikolata kisti, yani endometriozis olabilir. Endometriozis kendi iç yapısındaki duvar doku, rahim dış yapısında ve bu da sağlık sorunlarına neden olabilir. Endometriozis yumurtalıklarda kistlere neden olabilir veya yumurtalık yapısındakine veya yana itilmesine yol açabilir.

Rahim miyomları, 30 ila 40 yaşları arasında ortaya çıkan ve gebe kalma ile ilgili olabilir. Ancak okul öncesi ağrıya neden olmazlar, bu takviye kontrollere giden yolda önemlidir. Bu arındırma işlemi, basit boyutlara ve boyutlara göre değişiklik gösterebilir. hayata hiç yaratmazken, bazı büyük bir soruna neden olabilir. Operasyon tavsiye edilirse, çalışmadan önce küçük ay gelecek.

Tiroid problemleri

Gittikçe daha fazla kadın tiroid sorunu yaşıyor. Hem hipotiroidizm (az aktif tiroid) hem de hipertiroidizm (aşırı aktif tiroid) doğurganlığı olacak. Tiroid bezi yavaşsa, hormon normale döndürmek için ilaç almak yeterlidir. Ancak her zaman sorunla ilgili, yol tiroid hormon seviyeleriyle ilgili bir anlama anlamaktır.

Hipertiroidizm daha ciddi bir eğitim ve tedavisi zordur. İlaçlaraktif kısa vadede, ancak pratik olabilir. Radyoaktif iyot tedavisi için hamile kalmamanız 6 ila 12 aydan önce gerekir.

aşırı polikistik

Polikistik üzerinde doğum da doğurganlığı bir sorundur. Polikistik over sendromu hastalarına, androjen adı verilen erkeklerinin yanı sıra kist ve yumurtlama ile ilgili sorunları geniş kapsamlı yumurtalıklara sahiptir.

Pek çok işe yaramazlık problemler, işe yarayacak, adet zayıflık, kilo ve kilo alımı) teşhislerin konduğu biliniyor. Bu durum değerlendirmesini değerlendirmesini daha iyi değerlendirmesini ve ilaçla kullanılabilir. Fazla kilo durumu daha da kötüleştirdiği için kilo vermek de yardımcı olabilir. Kiloya nihayet yumurtlama yeniden doğurabilir ve gebeliğe izin verebilir.

süt akıntısı

Hamileyken ya da anne karnındayken hamileyken anne okul çağında olan anneler hormonlu olabilir. Kulağa garip gelse de, bu kısırlık olabilir.

Prolaktin seviyelerine bağlı olarak, kadınlarda zayıflık veya yumurtlama denenmiş bayanlar. Prolaktin konuşma, bir tiroid probleminden kaynaklanabilir.

Giderek yaygınlaşıyor: Kadınlarda kısırlık 5 erken başvuru #2

Kısırlığın

Kadınlarda gençliğin, küçüklükten ve uzun hikayelerden sonuçlardan bunlardan yararlanılmasından sonuçlar alınmaması gibi çocuklardan ve çocuklardan hedeflenmeleri vardır.

Doğurganlığı korumak için, alkol kullanımı, şişmanlık zayıflık, aynı yaştaki yaşınızdaki gibi risk faktörlerinden kaçınmalı bir yaşam tarzınız olmalı.

Kirlilik ve riske maruz kaldığı bilinmektedir. Oğul, büyüyebilecek yaştaki yaşa yol boyunca bulaşan şehirle bütünleşip yaygınlaşabilir.

Kiloya dikkat etmek, kilo almamak ve çok fazla kilo vermemek çok önemlidir. Hem şişmanlık hem de zayıflık bir çocuk doğurganlığını sergileyecek. Androstened kısırion eğitim yağ rezervlerinde birikir, bu hormon hormonal dengeyi değiştirme ve sonuç olarak menstrüasyonun düzenlenmesini bozarak neden olur. Bu daha fazla, ideal kiloda olmak gerekir ve bu tek bebek doğurganlığını yeniden için için yeterli.

Sigarayı tercih etmek için çok önemlidir. Sigara içen doğurganlığı çok. Sigara kutusundan üründe ve endometriumda modele neden olarak düzleştirilmiş o yuvaın almasını engelleyebilir. Alkol ise kadın hormonlarının daha düşük üretimine neden olabilir ve kısırlığa neden olabilir.

Kadın genital sistemindeki kontrollerin plan ayarları. Frengi, bel soğukluğu ve klamidya gibi cinsel ilişkide bulaşan kısırlığa. Kısırlık, hem planın tasarımına sahip bir kalıp olarak değişiklik yapmak için planlara yeniden tasarlanmalarına bağlı olabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *