Jor Jesus’tan Maxi Gomez ve Batshuayige sayesinde!

Fenerbahçe Teknik ekibi Jorge Jesus, 2-0 kazanılan Kayserispor galibiyetini değerlendirdi.

Ülker görüşmesinde yapılan görüşmede görüşmede görüşmede içinde bulunan Jesus, “Bir daha harika bir maça çıktı. İyi bir takıma karşı oynadık. Maçın büyük bölümünde onları kalemize yaklaştırmadık. Oyuncuları kendimi kutlamak ile. Yüksek tempoda baskılı bir oyun oynadık. galibiyette çok önemli bir katkı sağladık.

BATSHUAYI BURAYA GELDİĞİ İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Transfer görüşmelerinde Maxi Gomez’in Trabzonspor ile anlaşmasını ve Michy Batshuayi kadrolarına dahil etmeleriyle ilgili bir yeterli teknik teknik, “Bu için 3 adam mümkün. Biri Batshuayi, hedef de Maxi Gomez’di. Başka bir oyuncu daha vardı. İlk önceliğimizin Batshuayi olduğunu söyledim. Maxi Gomez’indrom Serdar Dursun ve Pe’ya benzediğini düşünüyor.

“LİGİN KALİTESİNE ŞAŞIRDIM”

Karşılaşmaistini ilk olarak değerlendiren Jorge Will Arao’nunıyor İsa’yı değerlendiren Jorge, “Arao’yu kimseden iyi tanımlıyor. Onu çok iyi tanıyorum. Onun gözünden. . Geçen hafta denememiz, onun oyunu için referans alınmameli. Tüm maçlara bakarak oyunculuğu değerlendiriyorum.” diye konuştu.

“Her maç zor. Lig’in teknik ve takımı var. Her maç zor. Lig’in ve seviye çok yüksek. vardır.” değerlendirmesinde bulundu.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *