‘İyi ki Erdoğan’ın torunlarıyız’ diyenler

Türkiye’nin krizlerini aşana bir iradenin olduğunu söyleyen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Torunlarımız iyi ki Recep Tayyip Erdoğan’ın torunlarıyız’ diyecekler” dedi.

Türkiye ekonomisi, Avrupa ülkelerine kaçış hem pandemiyi hem de Rusya-Ukrayna savaşının ardından yaşanan krizi en hafif şekliyle atlattı.

Öyle ki bu insanlarda Türkiye, beklenenin bilmediğini sürdürdü.

Enflasyon dönemini her ne kadar aksini gösterse de hükümet, mücadeleden alnının Akıyla çıkmak için adımlarını atmayı sürdürdü.

“Tüm krizlerin derlemelerinden gelen bir irademiz var”

AA’da yer alan haberlere göre tüm bu gelişmelerin gelecek nesiller için önemli bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, gelen tüm krizlerin ardından gelen bir iradelerini elinde dile getirdi.

Atatürk Kültür Merkezi’nde Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün 555’inci yılını müjdeleyen performansında konuşan Bakan Nebati, şöyle devam etti:

Nureddin Nebati: Gelecek nesiller ‘İyi ki Erdoğan’ın torunlarıyım’ diyecek VİDEO

“’İyi ki Erdoğan’ın torunlarıyım’ diyeceğim”

“Bu iradeyi çok iyi bilir, kaderin üstünden bir kader vardır. Bu kader, bu ülkeyi 21. yüzyılda ülke yapacak. Bu kader, ‘Türkiye Yüzyılı’ derken, bunu dillendirenleri de asla yarı yolda bırakmayacak. Başaracağız ve yüzyılın sonuna kadar açık torunlarımız, emek sarf eden görünen ve görünmeyen tüm kahramanları öyle bir yad olacak ki, ‘iyi ki Türkiye Cumhuriyeti sahibiyim, iyi ki 21. yüzyılda dünyaya geldim, iyi ki 21. yüzyıla damga vuran Recep Tayyip Erdoğan’ın torunlarıyım’ diyecek.”

Nureddin Nebati: İyi ki Erdoğan'ın torunlarıyız diyecekler #1

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *