İşte WhatsApp’ın ‘bir dünyanın tanıdığı gelen’ yeni özelliği! Yine de giriş “Aaa” dedirtecek

WhatsApp’ın milyonları çalışan kullanıcı var. Bu, WhatsApp’ın güncel gelişmelere ayak uydurmak için yeni özelliklere sahip olmaya devam etmesi gerekiyor. Platform, oğul olarak WhatsApp anketi özelliğiyle ses getirmişti. WhatsApp anket oluşturma özelliği ile kullanıcılar sohbet içinden anket oluşturma imkanı kazanmıştı. WhatsApp’ta anket nasıl yapılır?diye soranlar olsa da bu sorular WhatsApp’ta anket yapma yöntemlerle yanıt vermişti. Ama şimdi WhatsApp’ın aklında çok daha farklı bir özelliğin olduğu anlaşıldı. Öyle ki bu özel bir zamanda bilinen bile geliyor!

İŞTE WHATSAPP’IN YENİ ÖZELLİĞİ! KULLANICILAR “Aaa” DİYECEK

WABetaInfo’nun aktardığına göre, WhatsApp, resmi bir sohbet sayfası üzerinde çalışıyor. Bu sohbet sayfası sayesinde büyük defterler WhatsApp’tan mesaj alabileceksiniz. Ayrıca, WhatsApp’tan uyarılar alabilecek, WhatsApp’ın yürürlüğe girmesi yeni duyurularını görebilecek ve en yeni özellikler hakkında bilgi alabileceksiniz. Evet, bu özelliğin sonunda tanıdık geliyor çünkü WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden biri olan Telegram buna benzer bir sohbet sayfası sunarak yeni özelliklerini kullanıcılarla paylaşıyor.

WhatsApp yeni özellik

Tahminlere göre resmi WhatsApp sohbeti, salt okunur, uçtan uca şifrelenmiş bir sohbet olacak. Bu nedenle hiç kimse mesajlara müdahale edilemeyecek. WhatsApp’tan mesaj almaktan hoşlanmayanlar bu sohbeti sessize alabilecek veya engelleyebilecek.

WHATSAPP’IN YENİ ÖZELLİĞİ NE ZAMAN KULLANIMA SUNULACAK?

Bu özelliğin şu anda geliştirilmekte olduğu keşfedildi. Henüz denediklerinden bu özelliğin beta testi Kullanıcılara veya tüm verilere ne zaman sunulacağına dair herhangi bir bilgi ise mevcut değil.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yine yapacağını yapacağız!  Bu aklı bir kez mesajımızda: Yine yapacağını yapacağız! Bu kez aklımızda mesajımızda: “Kafama silah…”
Tramvayda birleştirme olayı: Biri Iraklı, diğeri Afrikalı!  Tekme tokat dövdülerTramvayda birleştirme olayı: Biri Iraklı, diğeri Afrikalı! Tekme tokat dövdüler
Gerçek başka çıktı, Çorum Valiliği'nden açıklama geldiGerçek başka çıktı, Çorum Valiliği’nden açıklama geldi

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *