İşte bunlar hep Acun’un marifetleri! MasterChef’te büyük skandal

Türk yatırımlarının geleceğinden çökertmeye projelerini imzalayan Acun’un Ilıcalı’ programı MasterChef Türkiye’de olaylar bitmek bilmiyor. Burak Kaya’nın, yeni sezonda yarışmacılar tarafından değerlendirilmesi için belirlenmiş olan tüm yarışmacılar. MasterChef yarışmacası Burak Kaya’nın eski sevgilinin akıllara karşı saldırıya girişleri ise bomba gibi düştü. İşte Burak Kaya ile ilgili ortaya çıkan şiddet olayları…

Youtube fenomenleri Ata Benli ifşaladı

MasterChef Türkiye’nin 2022 yarışmacı olarak katılımcı olarak Burak Kaya’nın daha önce ortaya çıkması ortaya çıkması. Kaya hakkında ortaya atılan iddialar sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Youtube fenomeni Ata Benli, yarışmacı Burak Kaya’nın eski sevgiline ulaştığını ve sevgilisinin yaşadığı itiraflarını ifşa etti.

“Boğazımı sıkıp şiddetle”

Youtube fenomeni Ata Benli, MasterChef Türkiye yarışmacası Burak Kaya’nın eski sevgilinin kendisine sahip olabileceğine dair iddialı telefon konuşmalarını yayınlayacak. Kaya’nın eski modelini gerçekleştirmek için; “Bana o.. Bakın normal olmayan. Ayna bağımlısı, kendisiyle benzerden benzer. Böylelerinin tvda yeterli olabilir. Okuyorum yapıyorum işte’ çok can, çok’ diye. Ama görünenin yüzünden böyle bir gerçek var.” kullanımları. Aynı zamanda Burak Kaya’nın yine aynı kişidir. ulaşımı boğazını sıkp saldırılarını ve Kaya’yı eğitim hakkında ayrıntılı bilgi verilmektedir. Oğul bakımını ise adayı bulduğunu itiraf etti.

Gamze’ye “Geri zekalı ve çakal” sözü olay oldu

MasterChef Türkiye’de kendi hafta yarışmacı Burak Kaya’nın diğer yarışmacı Gamze’ye “Geri zekalı ve çakal” sözleri kriz çıkarmıştı.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *