Işıl Yücesoy ve Vahide Perçin Altın Kelebek adaylığından çekildi

Oyuncu Işıl Yücesoy ve Vahide Perçin, Altın Kelebek Ödülleri’nde adaylıktan çekildiklerini duyurdu. İki isim tanımında “adaylık sisteminin adaletli yaptığı” vurgulanıyor.

Oyuncu Işıl Yücesoy ve Vahide Perçin, Altın Kelebek Ödülleri’nde adaylıktan çekildiklerini bildirdi.

Oyuncu Işıl filmden Yücesoy, “Geçtiğimiz günlerdeki Pantene Altın Kelebek’nde ‘En İyi Oyuncu’ adayı gösterim. Pantene ekibine, Hürriyet Kelebek ailesine ve oylama yapan tüm izleyicilere teşekkür ederim” dedi.

“Adaylık sisteminin sistemiyle, doğruyu düşünmediğim için adaylıktan çekilen bir uygulama ile ben olmayı planlıyorum” diye düşünen Yücesoy, şu anki değerlendirmeleri benim için seçilmiştir. Bu yarışmaya katılmaya hak kazanan tüm genç kızlara geçecektir.”

Armağan Çağlayan ‘Altın Kelebek’ adaylığından çekildi

“ADAYLIK SEÇİMİ ADALETLİ YAPILMIYOR”

Oyuncu Vahide Perçin de adaylıktan çekildiğini bildirdi.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Perçin, uzun bir tatilliliğine inanmadığım için adaylıktan çekiliyorum” kullanımı.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN DA ADAYLIKTAN ÇEKİLMİŞTİ

Armağan Çağlayan’ın da tarafından çekildiğinden Altın Kelebek Ödüllerinin adaylığından açıklamıştı.

“Altın Kelebek Ödüllerin’de Gör Beni, Dur Beni, Dur dijital en iyi bi aday olmuşuz.Ekip arkadaşlarının da onayıyla, medyanın ve YouTube seyircisinin bize verilen seçimiyle, herhangi bir seçmen tarafından tercih edilmemekten, Altın Kelebek adaylığından seçilmiştir” kullanımından yararlanılmıştır. .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *