iPhone 15’in Yeni Bir Tasarımla Gelebileceği İddia Edildi

Twitter’da ShrimpApplePro tarafından iddiaya göre iPhone 15, yeni bir araya gelemez. Yeni seri, yuvarlatılmış kenarlara sahip olabilir.

Geçen haftalarda yeni iPhone serisi 14’ü piyasaya süren Apple, bir sonraki yılın modelleriyle buluşmaya başladı. iPhone 15 serisine dair bilgiler ve iddialar her geçen gün artarken, bugün çarpıcı bir iddia paylaşıldı.

Apple ile ilgili daha önce pek çok sahibi olduğu için paylaşan hesaplardan biri olan ShrimpApplePro, Apple’ın iPhone 15 ile büyük bir taşınabilirliğe sahip olacak işaret yaptı. Apple, yeni bir iPhone tasarımına geçebilir.

iPhone sürümleri artık keskin kenarlara sahip olamaz:

elma iphone 15

iPhone 12 serisi ile birlikte eski ‘düz ve keskin’ kenar tasarımına geçiş yapan Apple, ortaya çıkan bir fotoğrafa göre artık eşsiz bir geçiş yapacak. Bu tasarım, günümüzde MacBook Pro’larda gördüğümüz, daha önceyse iPhone 5C modelinde gördüğümüz şekilde’yuvarlak köşeliolacak.

Bu yuvarlak köşe, yalnızca iletişimin arka kenarlarında bulunacak. Telefonun kenarları ise mevcut tasarımdaki gibi düz yapıda olacak. Bununla birlikte cihaz arka yüzeyi, varlığından yapılacak.

Tabii bu bilgiler şu anda yalnızca unutmamak gerekiyor. Gördüğümüz fotoğrafın açıklamaları, kesinliğini de tartışmıyoruz. Apple’ın mahkumiyet tutanağı tasarımını değiştirip değiştirmek istemeyeceği de ayrı bir tartışma konusu.

İLGİLİ HABER

iPhone 15 ile iPhone 15 Pro’da Aynı USB Type-C Olmayacak: İşte Apple Hayranlarını Kızdıracak İddianın Detayları

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *