iPhone 14 Pro ekran özellikleri belli oluyor!

iPhone 14 meraklaken, yeni nesil telefon hakkında her gün yeni bir bilgi öğreniyoruz. Apple’ın yeni üyesi Profesyonel modeller bazı ayrıcalıklarla meraklıları heveslimayı başardı. Her Zaman Ekranda Bunlardan bir tanesinin özelliği.

Apple, iPhone 14 Pro ile farklı bir ekran sunacak

geçen günler iPhone 14 Pro modellerinin ön kamera ve algılayıcı tasarımı ortaya koyulmuştu, şimdi ise Her Zaman Ekranda ile ilgili önemli bilgiler hakkında bilgi sahibi olun. Gelen bilgilerle iPhone 14 Pro, kilitlemek ortak bir sahip olacak. Yeni nesil akıllı telefon her zaman açık kullanım durum hastalığı önemli ölçüde beraberinde getirir.

iPhone 14 serisinin pazarı çıktı!

iPhone 14 serisinin pazarı çıktı!

Apple tarafından tanıtılacak etkinliklerte yapılacak olan iPhone 14 serisinin gösteri çıkışı.

iddialara göre iPhone 14 Pro‘nun kilit’i; bilgiler, derinlik efekti ve duvar kağıtlarının hayranları her zaman açık ekran özelliği ile doğrudan etkileşim halinde olacak. görmek için sadece bir saat ve tarih yerine, duvar kağıdının Her Zaman Ekranda Genel olarak kullanılmış özellik.

‌Bunun yanı sıra iPhone 14 Pro‌‘nun durumn da çentik tasarımının nedeniyle bazı şeylera ev yapmaktan bahsetmek. 14 Pro’da Ekran kilitliyken ölçüm sinyali göstergesini çocukluk sol üstlenmek ve sağ tarafta ise pil durumu arzumuz bulunuyor.

Forum sayfalarında paylaşım yapan kaynağa göre iPhone 14 Pro‘daki saldırıya geçmek. Bu gerçek gerçekleşeceğidir. iPhone 14 modelinin yeni yaklaşmamışken bizler de gözünden atmak istedik.

Her Zaman Ekranda Olanlar

  • Derinlik efektine sahip ekrana ekran kağıtlarının arka planı, ekran her zaman açık modundayken kaldır ve karar verecek, ön plan ise sollaşacak. Ayrıca, ön plan, kullanıcısine bağlı olarak renk ve özellik vurgularıyla renklendirilecek.
  • Widget’lar her zaman açıkta kalacak, ancak O’den alınmaması için kullanıcı tarafından anlaşılmayacak şekilde görülebilecek görünüp görünecek.
  • Açıklamalar ‌iPhone 14 Pro’nun zaman açık ekranının bir parçası olacak. Normal bir amaç gibi olacağı, birer gelecek ve 10 saniye görünecek durumda kalacak. Ekranda uyandığında, bildirimler alttan gelecek ve bildirimlerin kilit öğretmeye nasıl gideceğine ise kullanacak karar verecek.
  • Her zaman açık tasarımı temel öğeler açısından tasarım açısından tasarlanabilir.

Apple’ın ayrıca, iPhone 14 Pro‘nun yönlendirmesinden kısa bir süre sonra iOS 16.0.1 veya 16.1 gibi bir yayınlamayı yayınlamayı planladığı ve her zaman açık ile ilgili sorunlar için düzeltmeler sunacağı bekleniyor.

Apple Watch dahil olmak üzere farklı üzerinde testlere devam etmek için kullanılabilir.

Peki siz iPhone 14 Pro’da Her Zaman Sergilenecek özellikte bir satış mağazasında mı var? Görüşlerinizi yorumlarınız hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *