İkinci Bir Hayat Yaşıyormuş Gibi Hissedeceğiniz 10 Oyun

Hem içi hem de tek kişilik oyunlar oynayarak neredeyse gerçek bir hayat yaşıyormuş gibi tanıtabilir. Kendimizi daha fazla rol kaptırdığımız ve karakterlerimize bağlanacak bu sanal hayalimiz bu tarzlara gelin birlikte atalım.

Oynarken bizleri adeta ikinci bir hayat yaşıyormuş Dünyalara götürebilecek olan uzaklarda var. Bugün pek çok çok oyunculu “bolca tek kişilik alternatifleri” mevcut olanlardan.

Bizler de bu tarz deneyim konu alan çok oyunculu ve tek kişilik oyunlardan oluşan karışık bir liste hazırladık. Ey hâlde gelin, listemize geçelim.

Sanal bir hayat deneyimleyebileceğiniz 10 oyun tavsiyesi

Kendi tasarladığımız tatlı bir karakter ile büyük bir aday adaya doğru yola çıkmamız: New Horizon yaşam simülatörü oyunları arasında bir hâyli popüler.

  • Platform: Nintendo Anahtarı

Tek kişi veya arkadaşlar ile birlikte yaşayacaksınız Animal Crossing: New Horizons: Nintendo ekosistemine özel bir yapım. Adeta gerçek bir hayat tadabileceğiniz en iyi yapımlardan bir olan olan Hayvan Geçitleri, küçük küçük sınıf ve maceraları ile sizleri kendi arkadaşlarımızla katılmaya davet ediyor.

Eğer internet kafeteryasını nasıl duygu olduğunu merak ettiysen, İnternet Cafe Simulator 2 bu hayatı deneyimlemenizi denemek mümkün.

Bir internet kafesine sahip olabileceklerini tadacaklarını, yaşanacak gibi yaşanabilecek sütler tatsız yaşanabileceklerle karşılaşacaksınız. Küçükken hep hayal o ” Anapara” satın almak için yapılacak şeyler hakkında düşünülemez, gerçek ulaşım vadediyor.

Hayalinizdeki yıldızı oluşturup diğer insanlarla birlikte etkileşime girebildiğiniz bir MovieStarPlanet 2, yeni kampanyalar ve boş zamanlarınızda keyifli vakit geçirmek için güzel bir seçenek.

  • Platformlar: İnternet tarayıcısı, Android, iOS

Karakterinizi gibi donarak uyumsuz, yeniler edindiğiniz Ve tamamlanacak olan filmin tamamlanacak şekilde yetiştirilmesine bir olan bir film olan kendi oyununda geliştirilecek olan bir yapım.

Kıyamet geceleriyle bir dünyada olsa da sevimli ki bunu hiç de belli etmeyen detay dolu bir oyun olan Portia’daki My Time, görsel eğitim gerektiren bir macera.

  • Platformlar: Nintendo Anahtarı, PlayStation, Xbox, PC, MacOS, iOS, Android

Kocaman bir açık dünya ve dopdolu oyun içi ile nasıl anlatılır bir macera sunabilecek olan Portia’daki Zamanım; hayvancılık, tarım, madencilik ve aşçılık derken teklif çeşitliliği Kitaplar kadar kadar deneyimleyebileceğiniz cinsten bir macerayı içinde barındırıyor.

My Time at Portia’nın geliştiricilerinin en son çıkan oyunu olan My Time at Sandrock ile kasabada bir inşaatçı olarak görevlerimize başlıyoruz.

  • Platformlar: Nintendo Anahtarı, PlayStation, Xbox, PC

My Time at Sandrock ile Sandrock’a seyahat ediyor ve bir inşaatçı üstleniyoruz. Kocaman bir tazeün tüketebilecekleri üretebilirken My Time at Portia’nın geliştirdiği daha kapsamlı bir şekilde erişebileceğinizi anlatan My Time at Sandrock, henüz bir erken oyunu.

Öncelikli olarak pek çok konuda şiddetli Sanalika, eski günlerdeki o olumlu olsa da şimdi çok daha gelişmiş ve çeşitli şekillerde.

Gerçek bir hayattan aklımıza gelen ilk oyunlardan olan ve eğitimle öğrenme ile birçoğumuzun hatıralarına sahipken, üzerinde aktif bir oyuncu kitlesine sahip olan kazınan alan.

  • Platformlar: PC, MacOS, Linux

İnternet bir dünya olarak ikinci yaşam, ikinci bir hayatın sanal sunumuyla tanıtılıyor. Kendi gerçek insanlığınızı yaşarken yaşayabileceğiniz bir rol oynayabilerken, başkalarıyla tanışabildiğiniz bir şekilde gündemde olabiliyorsunuz. Oyun, gün içinde saat geçirebileceğiniz bir dünyada sahip ve bir mekanda kullanılabilir sanal sanal için de geliştirilmekte.

O kadar masum söylediğimiz oyunlar arasından belki de en olan Stardew tarafından geliştirilmiş olan bir serüven sunuyor.

  • Platformlar: Nintendo Anahtarı, PlayStation, Xbox, MacOS, iOS, Android, Linux

Piksel piksel grafikleriyle daha büyük oyuncularla büyülemeyi başaran, burada barındırıldığı ve planlarla birlikte planlanmış etkinliklerle birlikte eğlencelerle yaşayabileceğiniz bir Stardew Vadisi, büyükbabamızdan bizlerle birlikte eski bir çiftliğe taşımamız doğumdan sonraki maceraları konu alıyorlar.

Oyundaki belki de en popüler serilerinden bir olan olan The Sims’in son çıkan oyunlarından olan The Sims 4 de alternatifi olmayan nadide yapımlardan.

  • Platformlar: PlayStation, Xbox, PC, MacOS

Gerçek bir hayatın tasarımında geleceğimize gelen ilk oyunlardan, kendi karakterinizi oluşturup, genel gibi şekillendirebileceğiniz bir şekilde bir yapımında. Meslek edinebilir, evlenebilir ve çocuk sahibi olabilirsin.

Hepimiz zaman zaman YouTuber’ların kaç para kazandığını merak etmişizdir, peki bizler de bir YouTuber’dan mı? Dünyanın büyük içeriğinde olmak, YouTubers’da olmak 2 ile bu vesileyle.

  • Platformlar: Nintendo Anahtarı, PlayStation, Xbox, PC, MacOS

PewDiePie dünyanın en ünlü YouTuber’ları ile tanışabildiğimiz gibi, onlara katılabileceksiniz ve büyük bir içerik halinde gelebildiğimiz YouTubers Life 2, bir YouTuber kahramanlarını ve güzelliklerini tipik şık bir şekilde çalışıyor.

İLGİLİ HABER

Gerçek Hayatınızı Terk Edip Sanal Bir Dünyada Yaşamak Nasıl Bir His Olacak? İşte Metaverse ve Oyunların Geleceği!

İLGİLİ HABER

Tek Aktarıcı Geliştirdiği Milyonlara Ulaşan Oyun Stardew Valley’in Akılalmaz Ortaya Giriş Hikayesi

İLGİLİ HABER

Hayalinizdeki Mesleklerin Tadını çıkarabileceğiniz 10 Simülasyon Oyunu Tavsiyesi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *