İçine hiçbir şey giymedi! Sinem Ünsal’ın göğüs dekolteli pozu Instagram’ı coşturdu: “Düştük bu çukura”

Mucize Doktor dizisinde adını duyuran Sinem Ünsal, sosyal medya hesabından yeni kareler yayınlıyor. Yayınladığı karelere kalp emojisi koyan Ünsal, güzelliğini bir kez daha önüne serdi. Ünlü ismin göğüs dekoltesi de dikkatlerden kaçmadı.

İçine hiçbir şey giymedi!  Sinem Ünsal'ın göğüs dekolteli pozu Instagram'ı coşturdu:

21 Haziran 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelen Sinem Ünsal, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu.

2017 yılında Çoban Yıldızı dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Ünsal, Siyah Beyaz Aşk dizisinde de boy gösterdi ve Gülsüm Aslan karakterine hayat verdi.

Akabinde Kızım’da oynayan oyuncu, Mucize Doktor sayesinde yıldızını parlattı ve dünya çapında bile tanınmaya başladı.

Diizde Nazlı karakterine hayat veren Ünsal, Taner Ölmez ile inanılmaz bir uyum yakaladı ve hala daha Nazlı olarak akıllarda yer ediniyor.

Başarılı oyuncu daha sonra Gizli Saklı dizisinde yer aldı ancak bu dizi uzun sürmedi. Hatta bu diziden önce Elbet Bir Gün’de oynadı.

Son iki dizi uzun soluklu olmayan Ünsal, uzun bir hayatlarında de ekranlardan uzak kaldı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kendini unutturmayan Ünsal, oğlu attığı post ile yine gündem olmaya başardı.

Sinem Ünsal şovu

Güzel oyuncu Sinem Ünsal, siyah kalp emojisi koyduğu göğüs dekolteli karelerini hayranlarının beğenisine sundu. Ünlü isme yorum yağdı.

Yağmuruna maruz kaldığı yabancı hayranlarının da kusursuz makyajı ve güzeliği ile yorumunda kusurlu bir görünümde olduğu görüldü.

Hayranlarının bolca kalp yorumu attı Ünsal’a ayrıca, “Bu ne güzellik düştük” gibi yorumlar da geldi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *