Icardi resmen açıkladı! Hikayelerin ikinci sezonları da vardır

Galatasaraylı Icardi, özel hayatıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Arjantinli yıldız, geçen günlerde eşi Wanda Nara’dan boşanmıştı. Icardi, sosyal medyadan Wanda ile açıklamalarını paylaşıp, “Hayatımın anası değil, bakmam gereken kadındı. Ancak Disney hikayelerinin ikinci sezonları da vardır. Seni seviyorum Wanda.” kullanım kullandı.

Galatasaray Haberleri Yayın Tarihi: 24.11.2022- 18:57 Güncelleme Tarihi: 24.11.2022- 19:00

Galatasaray’da Süper Lig’in son haftalarında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine yönetmen Mauro Icardi, özel hayatıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Sarı – kırmızılıların Arjantinli yıldızı, bir ömür boyu yaşadıkları Wanda Nara ile resmen boşanmıştı.

ICARDI’DEN WANDA PAYLAŞIMI

Ancak ikilinin aşkı, boşanmalarına rağmen devam ediyor gibi görünüyor. Boşanma sonrasında “Çok Karşıt” diyen Mauro Icardi’den kafaları karıştıran bir paylaşım geldi.

Başarılı futbolcu, Wanda Nara ile sarıldıkları bir fotoğraf “Hayatımın hamilesi değil, onlara bakma kadındın. Ancak Disney hikayelerinin ikinci sezonları da vardır. Seni seviyorum Wanda.” notuyla Instagram’dan paylaştı.

Golcü oyuncunun aktarımından sonraki muhafazalarını gizleyemedi ve “Boşanmamış yönlendirmeniz?” şeklinde yorumlarda bulundu.

Bu sezon Galatasaray formasıyla 6 resmi maça çıkan 29 yaşındaki Icardi, 4 gol, 3 asistlik bir performans sergiledi.

İşte o paylaşım:

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *