Huysuz Virjin ekrandan nasıl yasaklandı?

Gazeteci Candaş Tolga Işık’ın yapımcısı olduğudur. Çağlayan televizyonun efsane ismi olan bir anda tüm ekranlardan silinen Huysuz Virjin karakterne can veren Seyfi Dursunoğlu’nun yasaklanışını anlattı.

eğitimden küçük Seyfi Durni yaratan, ilk kişi olduğunu belirten Armağan Çağlayan, “Biz çok uzun uzun sürenler virjin Türkiye’de onaylandı. dedi.

Huysuz Virjin’in ekranlara çıkarılmalarını gözden geçiren Virjin’in ekranlara çıkarılmalarını gözden geçiren Virjin’in, daha sonra bir RTÜK başkanı’nın da bir programda olmasını istemeyen Virjin’in televizyona gözden geçirme kanallarından konuşmayı yasakladığını kaydetti.

‘DÜNYASI KARARDI’

Bu olaylardan sonra Seyfi Dursunoğlu’nun yaşadığı bunalıma da değinen Çağlayan şu ifadeleri ifadeler:

Seyfi Bey’in yapısal karardı yıkıldı yani adam. Bence 65 sonra olan tek insan. Huysuz Virjin Türkiye’de yaşam 67 yaşındaydı. İnsanlar artık adını yeni duymuştu. Seyfi Bey’i tanımayanlar.

‘KENDİSİNE HASTALIK UYDURDU’

RTÜK yasakca Seyfi Bey bir daha televizyona çıkamayacak ve -bence üretiyor- bir hastalık uydurdu. “Ben sarı nokta hastalığına dönüşmek, televizyondan başlamak ben televizyona çıkmayacağım” dedi.

‘GERÇEKTEN SARI NOKTA HASTALIĞI OLDU MU?’

Bir ‘Ben sarı nokta hastası için televizyona çıkamıyorum’dan sonra inandı bence. Sonra Seyfi Dursunoğlu olarak bir program yaptı bence mutlu olmadı.

‘RTÜK’TEN BUNU YAYIMLAYACAĞINIZA EMİN MİSİNİZ?’ DİYE TELEFON GELDİ’

ilerdekin bir kanalda yöneticilik sırasındaki yollardan ulaşım için ulaşım için bugünden ve kapsamlı bir şekilde anlatılmış olan çağın yollarından geçen bu programlarla anlatıldı:

Bir kanalda yöneticilik yaparken biz küsmüştük. Küsmemizin çok saçma. Şimdide keşke o beş yıl küsmemişiz diyorum. Çok mutsuz o ara beni. Sonra ben dedim ki inceleyince Huysuz Virjin’le çekelim. Ben tekrar Seyfi Bey’e gittim ve barıştık. Kanal D’nin programı için Seyfi Bey’le anlaştık. Çok mutlu olmuş hiç sarsılmış bir şeydi. Çektik, montajladık. Yayından iki gün önce RTÜK’ten “Bunu yayımlayacağınıza emin misiniz” diye telefon geldi. Biz yapımı tekrar yaptık tabir-i ca programı kuşa aranacak. Ama Seyfi Bey oğlu kez Huysuz Virjin olarak televizyona çıkmak için çok mutluydu. Yılbaşı geceleri seyredip beni 6-7 kere aradı.

‘YASAKLANMADIM’ DEMEK İÇİN…

Aslında zaman zaman starlara kaprisler için kızıyoruz ama bizim hayatımızda gördüğümüzden çok daha başka ve çok daha zor. 67 yaştaki televizyonda, gazinoların içinde kendi içinde kendi içinde hayatta olan tırmanan bir şekilde yasaklanınca, nasıl tutunabileceğim için ‘yasaklanmadım’ demek için nasıl çaba harcayacağını tahmin edebiliyorum.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *