House of the Dragon YouTube’a geliyor!

Game of Thrones’un 200 yıl öncesini anlatıyor Ejderha Evi, ilk bölümüyle 21 Ağustos’ta gösterime girdi. Westeros taraftarlarının yeni gözdesi, HBO’nun küçük bir sürpriziyle karşılaştı. Dizinin ilk bölümü HBO’nun Youtube kanalı üzerinden paylaşıldı.

House of the Dragon ilk bölümü YouTube’a yüklendi

21 Ağustos’ta çıkış yapan ve 10 milyon tüm zamanların en büyük prömiyerine imza atan House of the Dragon, internet dünyasını sallamaya devam ediyor. HBO’dan, Amazon Prime Video üzerinden yayına verdi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’ne karşılık olarak bir adım geldi.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/House-of-the-Dragondan-yeni-fragman-geldi.jpg?resize=1170%2C658&ssl=1

House of the Dragon ilk bölümü HBO’nun YouTube kanalından yayınlandı. Yaklaşık bir saat yapılabilir ilk bölüm, 1080p çözünürlükte YouTube’dan izlenebilir. Ancak video Türkiye’de erişime açılmadıbu yüzden VPN olması gerekiyor.

Ejderha Evi 2. deplasmanda onaylandı!  İşte yayın tarihi

Ejderha Evi 2. deplasmanda onaylandı! İşte yayın tarihi

House of the Dragon 2. sezon onayını almayı başardı. İşte bir üretim 20 fazla izlenen dizi için elde edilenler.

21 Ağustos’ta HBO ve HBO Max’te prömiyer yapan House of the Dragon, Game of Thrones olaylarından 200 yıl öncesini anlatıyor. Targaryen hanedanı, Westeros’taki zirvede ve hiç kimse hanedanlığa ilerlemeye başlamakta. Bu ise Targaryen için büyük bir ailen gelecekler planlıyorlar.

Ayrıca bir süre önce Ejderha Evi için ikinci sezon onayı verildi. Dizinin ikinci sezon konusu ve yayın tarihi ise yakın gelecekte. İlk gibi yıl 10 almaktan olması bekleniyor.

İlk bölümünün 21 Ağustosta yayınlandığını ve sezon finali bölümünün 23 Ekim’de paylaşılması gerekiyor. Dizinin ilk bölümü için bu bağlantıya özel.

Peki siz bu konu ne satın almak? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *