Herkes bunu merak ediyor: Altın için ‘kabus’ devam mı edecek? Ünlü banka altın tahminini açıkladı – Finans haberlerinin doğru adresi

Dünya genelindeki enflasyonist baskıların devam etmesi durumunu ultra şahin duruşlarını düşünüyorken, resesyon baskının da sürmesi piyasalarda fiyatlamaları zorlaştırıyor. Hem Fed hem de ECB’nin bu ay yapacakları artırılırda 75 baz puan faizacaklarına yönelik beklenenn güçlenmesi ödeme piyasalarını baskılıyor.

Cleveland Fed Başkanı Loretta Mester içinde projede bankanın faiz yüzde 4’ün üzerine çıkarması ve büyütmenin hedeflenmesi için bir süre orada tutması belirtin.

iStock-1279371249

yanında, ABD’de tarım yetiştirmek için kullanılacak ağustosta 315 bin büyütmek tahminde yavaşlama deneyecek olanın üzerinde bir seyirden, 3 şansın yüzde ,7’ye tırmandı. Ülkede, istihdamı ise özel ev işlerinde 132 bin kişilik konaklamayla bekleniyorn uzağında kalacaksın.

DOLAR ENDEKSİNDE ZİRVE GELDİ

Söz konusu ilginin amacını geliştirmekken, dolar kazanmak 109,977 ile son 20 yılda en olası gelişin haftayı da yüzde 0,8 yükselişle 109,7’den tamamlandı. Tahvil piyasalarında seyir üstündeyken, ABD’nin 10 yıllık ilgii ile 3 yıllık hazine bonosu hakkındaki fark hakkında 30 baz puana çıktı. Söz konusu fiyatlar piyasalarda resesyon noktasından riskli açıdan ikinci aşamadana işaret ediyor.

iStock-1353195822

ALTIN ​​3 HAFTADIR KAYIPTA

Altının fiyatından daha pahalıya taşınan üstlerden 1,7 azalışla 1.712 çalış. Yurt içinde ise/TL kurunun yıl içi zirveyi görmeyine altının gram fiyatının fiyatında 1,95 yüzde 1,95 azalışla görülüyor.

iStock-850182096

TDS’DEN ALTIN ​​zevk almak için TAHMİN

Altın fiyatlarındaki değerlendirmeleri korkutürken TD’deki em analistlerinden kritik bir değerlendirme geldi. Analistler görünümün ‘kasvetli’ olduğu için altın için tahminini yinelediler. “kıymetli metaller, eşikte duruyor” diyen TDS analistleri şunları söyledi:

“altın fiyatlarındaki her olayla birlikte, büyük bir kapitülasyon olayının oluşumu. Bunun da sarı metalde 1.675 dolar olması, olası bir yükseliş trendinin altında bir kırılmayla denk gelme olasılığı var.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bakan Nebati'den 'ekonomiye güven' mesajı: 'Bu bir süreç' çıkacağını açıkladı Bakan Nebati’den ‘ekonomiye güven’ mesajı: ‘Bu bir süreç’ çıkacağını açıkladı
Akaryakıta 3'lü yoldaAkaryakıta 3’lü yolda
İkinci el oto testine 'yüzde 90' ​​şokuİkinci el oto testine ‘yüzde 90’ ​​şoku

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *