Her şey 20 dakikada oldu! Tek bir ısırığıyla 17 yaşındaki kızı mezara yolladı

Sık sık hayvan saldırıları ile ortaya çıkan Zimbabve’de bulunan bir vücutta kan donduran bir olay yaşandı. Son derece normal bir gün geçiren öğrenciler, sınıfa sızan bir yılan yüzünden dehşeti yaşadı.

Söz konusu olayda ‘Kara Mamba’ türü yılan bir şekilde okula toplu sınıflara çekmeye başladı. Yılanı kimsenin fark etmemesi ise faciaya yol açtı.

Ölümcül yılanın bir sınıfında bulunan kıza sinsice yaklaşıp, kemiğinden ısırdı. Genç kız dersi sırasında bir anda bağırarak öğretmenine haber verdi.

20 DAKİKADA ÖLDÜ

İhbar üzerine ani olay yerine ambulansa alınırken 17 yaşındaki kız çocuğu kaldırıldı. Vücuduna yayılan zehir nedeniyle düşen güçsüz genç kız 20 dakika içinde hayatını kaybetti.

Feci olay sonrası okul müdüründen açıklama geldi. Gençleri konuşurken bir anda bağırmaya başlayınca müdür konuşmaları hakkında konuştuklarını söyledi:

‘Hepimiz şoktayız. Bu patlamasının nereden geldiğine dair hiçbir fikrimiz yok. Sınıf, olası yılan yaşam çocuklarından çok uzakta’

Öte yandan yerel basına yansıyan dağların dağlarında bulunan kişiler tarafından öldürüldüğü belirtildi. Acı olayın ardından genç kız evine yakın bir yere gömülürken babası Joseph Chipitura kızının ölümünün ardından şu şekilde konuştu:

‘Bunu kabul etmek zorlamak ve acı verici. Bir sıkışmanın sınıfa bir araya gelmesini nasıl ısırdığını bir çekin’

KARA MAMBA NEDİR?

Kara Mamba cinsi yılan Kral Kobra’dan sonra dünyanın en yılanlarından biridir. Uzunluğu 3 metreyi alacak. Genellikle ormanlık alanlarda bulunan Mambalar bir insanı 20 dakikada öldürecek bir nörotoksin salgılayabilir. Gezegendeki en hayvanların yılanlarından biri olmasına rağmen, kara mamba insanların yalnızca köşeye sıkıştığında saldırı düzenler.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *