HDP’li vekil Sezai Temelli’den skandal sözler! Terör örgütü PKK/YPG’yi aklamaya çalıştı

İstiklal Caddesi’ndeki kalleş bombalı saldırı sonrası Türkiye, terör örgütü PKK/YPG’ye yönelik Pençe-Kılıç Harekatı başlattı. Hava harekatıyla iyice köşeye sıkıştıran terör örgütü, Gaziantep’te sivilleri hedef aldı. Karkamış’a atılan 4 roketten biri okula, biri TIR’a, ikisi ise eve isabet etti.

1’İ ÇOCUK 2 KİŞİ ŞEHİT OLDU

Kalleş saldırıda 22 yaşındaki öğretmen Ayşegül Alkan ve 5 yaşındaki Hasan Karataş şehit oldu. Terör saldırısının saldırısında 19 sahibimiz de yaralandı.

İSTİKLAL’DEKİ SALDIRIYA ‘TİYATRO’ GÜZELLEMESİ

HDP Van Milletvekili Sezai Temelli, terör tehdidinin üzerine alçak saldırının ardından sosyal medya hesabından PKK/YPG’yi aklamaya çalıştı. İstiklal Caddesi’nde 6 kişinin yaşamını yitirdiği bombalı saldırıyı ‘tiyatro’ olarak nitelendiren Temelli, Gaziantep’teki saldırı için de skandal ifadeler kullandı.

“HEDEFSİZ ROKETLER”

Temelli, paylaşımında saldırıyı gerçekleştirmeenin PKK/YPG olmadığını iddia ederek “Karkamış’a atılan hedefsiz roketler İstiklal anlaşmanı tamamlamaya yönelik. Toplum olarak bu kadar büyüklara acı son vermek için savaş ve bu iktidara karşı çıkmalıyız.” dedi.

Terör örgütü YPG/PKK’nın hain saldırısına misliyle karşılık verildi! Ateşlenen mermilere şehitlerin adı yazıldı

OĞUL DAKİKA | Terör örgütü PKK/YPG yine masum sivilleri katletti! 5 yaşındaki çocuğu öldürdüler…

Son dakika: Terör örgütü YPG/PKK’dan Karkamış ve Öncüpınar’a roketli saldırı! 2 şehit, 10 yaralı

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *