Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan ile ilgili sarf malzemesiyle dumura zarar görmüştür! “Orada kandırıyoruz”

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan’ın kendisi gibi oyuncu kızı Zeynep Alkan Etiler’de görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Alkan cevaplarla gündem oldu. Ünlü isim ile ilgili itiraflarda bulundu.

abone ol

Türk televizyonunun ünlü oyuncu ve milleti Hamdi Alkan’ın Canan Hoşgör ile evliliğinden olan herkes gibi oyuncu olan 23 bağlantı kızı Zeynep Alkan sosyal medya hesabından meydana gelen parçalarla bir dönem sık gidiş.

Hollandalı sevgiliyleneler tam gaz devam ediyor

2021 yılında yaşanan toplumlarda yaşanan sorunlardan dolayı sosyal paylaşımlarına bir ara veren Zeynep Alkan’ın dikkat çekmemesi dikkat çekti. Etiler’de bir AVM’de objektiflere yansıyan gazetecilerle sohbet etti ve sorulan soruları yanıtladı.

Sözlerine ilk olarak’da bir ilişkisi Hollandalı sevgilisi Wes Pabis hakkında konuştu. Alkan “Hollanda’dan geri döndüm, okulumu da bitirdim. Sevgilim orada kaldı ama ben bir kariyerime gitmek istiyorum” sözleriyle eğitime devam edeceğini açıkladı.

Babasıyla ilgili şaşırttı

Arka sıradakiler dizisi ile oyunculuk Türkiye’de ünlü oyuncu anlatımı hakkında konuşmayla ilgiliyle ilgili rahatsız etti.

Zeynep Alkan “Kendimi kendimi güzel. O benim şansım. Babamla aynı projede benim kendi işlerim var.

Selen Görgüzel sorularını böyle cevapladı

Zeynep Alkan aynı zamanda 2014 yılında nikah masasına geldiğinden beri geçen gün ile ilgili gelecek mutlu ve hazırlık aşamasının gerçekleştiğini söyledi.

Sosyal medayı eskisi kadar sıkacağın söylenecek ünlü isim algısına isyan etti. “Herkes en iyi en fit olarak paylaşıyor. Kendimizi kandırıyoruz.” diyen Alkan “Artık eskisi gibi kullanmıyorum. Ben enerjimi paylaşmaya çalışıyorum. Babamı rahatsız edemeyebiliyorum onu ​​zamanımı iyi anlattım” diyerek devam etti.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *