Halkbank 1.185 TL taksitle 60 ay vadeli 50.000 TL kış destek kredisi veriyor

Devlet destekli kredi kutuları büyük ilgi görürken bunlardan biri de Halkbank kış kredisi olarak öne çıkıyor. 60 ay vadeli ve 50 bin TL limitli kredi paketinde başvurular sürüyor.

Artan nakit ihtiyaçlarının karşılanması karşılama müşterilerinin müşterilerine yönelik olarak bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. Kamu bankaları bu merkezi destek kredileri ile bir kez çıkarken Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabine görüşme sonrasındaki inceleme kredi garantisi için de başvuru ekranı açıldı.

Hatırlanacağı üzere yapılan kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklama ile yeni kredi güvenceleri ölümü. Bu kredi paketlerinde yer alanlardan biri de kış kredisi paketi olarak öne çıktı. Kredi paketinde üst limit 50 bin TL olarak belirlenmişken kredi vadesi ise 36 ay ve 60 ay çıkartılmıştı. Hem düşük faiz oranı hem de uzun vadeli olması kredi paketine olan ilgiyi artırmıştı.

0.99 FAİZ ORANI İLE KIŞ KREDİSİ PAKETİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Açıklanan kredi paketinde faiz artışının düşük olması, vadenin uzun vadeli tahmin sahibini sevindirmişti. Cumhurbaşkanlığı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yazılan kredi paketinden kullanıcıların kullanıcılara yönelik ısı kredisi kredisi olarak ta anılan kış kredisi paketinde Halkbank başvuru ekranını açtı. Halkbank tarafından yapılandırılan “Konutlarda Isı Yalıtımı Kredimizden; Yalıtım Sözleşmesini ibraz eden konut maliki gerçek kişi hüküm, daire başına 50.000 TL’ye kadar, 60 ay vade ve aylık %0,99 faiz oranı ile tahsisat olarak yararlanabilirsiniz” yasal hükümler açıklandı.

Söz konusu kredi paketinden yararlanan kişiler; Görüntülü pencere Doğrama sistemleri, kapı ve çatı sistemleri ile dış cephe mantolama ve konutun zemin, duvar ve tavanın ısı, su, ses ve/veya yangın söndürme işlemleri için kredi çekebilecekler. Kredi çeken kişiler aylık 0,99 faiz oranı ile 60 aya kadar ödeme yapabilecekler.

50-bin-kredi-hesaplama.jpg

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 50.000 TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit bölümü 60 ay vadeli 50 bin TL kredi hesaplama tablosunda 1.185,56 TL olarak hesaplandı. Halkbank ihtiyaç kredisi dosya masrafı ise 275 TL olarak tahsil edilecek. Kredi incelemesi tüm Halkbank şubeleri üzerinden incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *