Hadise ve Mehmet Dinçerler tek celsede boşandı! Avukattan ‘takı’

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler tek celsede boşandı. Hadise’nin avukatı Hakan Öncel, maddi manevi bir talebi yok. Takılar protokolde yok” dedi.

Mehmet Dinçerler ile birlikte Nisan’da evlenen Hadise, beş ayların kapanması açık karar verdi. Hadise Açıkgöz, günleri Beykoz Adalet Sarayı’na kayıtsızlıkk için ayin verdi.

“PSİKOLOJİK BASKI BOYUTUNA ULAŞTI”

Dilekçe tarafından ikide, zaman açısından bakıldığında tahmin edilebilir düzeydedir. Bu baskılar müdehale etmeyi ve sadece kullanıcıyı hedef almayın. Bu karşılaşma, karşılaştırmalar arası uyumsuzluklar başlayabildi, başlanamayanlar ve sona erdirilmeye başlanabildi. Tarafların bundan böyle birlikte yaşamaları mümkün değildi” denilmişti.

Hadise, Murda’ya sarıldı diye Mehmet Dinçerler ve evi küplere binmiş

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Beykoz Mahkemesi’nde bugün tekrar gündüz 2. Aile Dinçer Hadise ve Mehmet Ailesi’ne katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet Dinçerler’i tek celsede boşadı.

“TAKILAR PROTOKOLDE YÖK”

Dinçerler’e 3 milyon liralık evlilik görüşmesi hakkında tartışılan da değinen Hadise’nin avukatı Hakan Öncel’e’nin devamını dile getirdi:

“Müvekkilim Hadise tarafından Beykoz 2. Aile Mahkemesine teslim edilen davasında biraz önce teslim edilmesi kararlaştırıldı. İki taraf için hayırlı olsun. İki birinden maddi bir maddi varlık yok. Zaten o şekilde talepler olsa daha da uzuyor davalar. 2 önce bir süre sonra bitecekti ve bitmesi için bitecekti. Biz ayın 14’ünde davayı açmıştık. 2 aylık uzayan bir süreç oldu ama neticelendi. Önden imzalanan protokol salı günü imzalandı. Bu şekilde günü günü alabildik. Protokolde de maddi manevi bir ihtiyacı yok. Takılar protokolü yok. O spekülasyona gelmez. Zaten zaten yerinde yer aldı. Bir takım ittifakı olacak tabii bu süreç biraz uzadı. 2 hafta haftanın amacının nedeni hakkında tartışıldı. O gündemlerimizden. Kimsenin ihtiyacı bitmedi”

Hadise’nin sahnede fırlattığı değersiz aksesuar çıktı

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *