gram altın fiyatları ne kadar?, ons altın fiyatları ne kadar? 23 Kasım altın fiyatları

gram altın fiyatları ne kadar?, ons altın fiyatları ne kadar?  23 Kasım altın fiyatları

Ons altın fiyatları, bugün değer kaybında hareket ederken; gram altın da ons altında yaşanan hastaneden hamileleri geriliyor. Piyasalar, bugün açıklanacak olan Fed tutanaklarını bekliyor.

Altın yatırımcıları, bugün Türkiye saati ile 22:00’de açıklanacak olan Fed Tutanaklarını takip edecek. 1-2 Kasım tarihinde gerçekleşen Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantı tutanaklarında Fed’in faiz politikasıyla ilgili ipuçlarını arayacak.

Altının ons fiyatı, ABD tahvil faizlerinde yaşanan artışın yarattığı baskıyla bugün düşüşe geçiyor. Ons altın bugün içerisinde en yüksek 1745 dolar, en düşük 1733 dolar seviyesini görürken; şu dakikalarda yüzde 0,25 düşüşle 1736 dolarda hareket ediyor.

ALTIN ​​ETKİNLİKNDAKİ ANLIK DURUM İÇİN TIKLAYIN…

GRAM ALTIN ​​DÜŞÜŞTE

Gram altının fiyatı haftası üçüncü işlem gününe düşüşle başlarken; gün içerisinde en yüksek 1045,60 lirayı, en düşük 1037,22 lira seviyesini gördü. Gram altın ons altın fiyatında yaşanan düşüşte hastaların aşağı yönlü hareket ederken, saat 13:50’de yüzde 0,08 oranında düşüşle 1040,30 lira seviyesinde bulunuyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 1718 lira, Cumhuriyet güneşi da 7 bin 64 liradan işlem görüyor.

Gram altın fiyatları, dün Türkiye piyasalarının dolaşım saatinde 1043 lira seviyesinde hareket ederken; yeni güneş 1039 lira seviyesinden başladı.

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREtiketler

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *