Gözaltına alınan Emre Yüksel, Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı çıktı

Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında tutuklanan ve Emre Y. olarak bilinen kişi Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Emre Yüksel olduğu ortaya çıktı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Yüksel’in özel kalem müdürü olduğu iddiasını reddetti.

Sinan Ateş cinayeti: Gözaltına alınan Emre Yüksel, Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı çıktı
Emre Yüksel (solda) ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım.

Abone ol

Google Haberleri

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında tutuklanan ve birlikte özel kalem müdürü olduğu iddia edilen Emre Yüksel hakkında açıklama yaparak iddiayı reddetti. Yüksel’in Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı olduğu öğrenildi.

Sinan Ateş cinayeti soruşturması kapsamında bugün Tolgahan Demirbaş ile Avukat Serdar Öktem’in yanı sıra Emre Y. adlı bir kişi gözaltına alındı ​​ve bu şahsın, MHP’li Semih Yalçın’ın özel kalem müdürü olduğu iddiatı.

SEMİH YALÇIN’DAN AÇIKLAMA

Gözaltına alınan kişinin adının Emre Yüksel olduğu öğrenilirken bir yazılı açıklama yapan Semih Yalçın ise Egemen iddiayı kabul etmedi.

“25 Ocak 2023 tarihinde sosyal medya ve bazı haber sitelerinde, ‘MHP Genel Başkan Yardımcısı’nın Özel Kalem’i Emre Yüksel gözaltına alındı’ başlığıyla yer alan haberleri gerçeği yansıtmamaktadır” denendiği, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcılarının Özel Kalem arşivi olmadığı gibi Genel Merkezde veya TBMM MHP Grubunda herhangi bir sıfatla Emre YÜKSEL isimli bir çalışanımız bulunmuyor. geçmiş de böyle bir çalışanımız olmamıştır. Bu husus Devletin SGK kayıtlarından da açık bir şekilde açıklanmaktadır. Haberler tamamıyla gerçek dışı olup olmadığını kamuoyunun bilgisine saygıyla arz ederiz “ifadeleri kısıtlamak.

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKAN YARDIMCISIYMIŞ

Semih Yalçın’ın iddiayı reddetmesinin ardından Emre Yüksel’in Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı olduğu ortaya çıktı.

Diken’de yer alan haberlere göre Emre Yüksel’in sosyal medya hesapları gözaltına alındıktan sonra kısa süre sonra kapatıldı.

Öte yandan Yüksel’in sosyal medyadaki görüntüsü arasında Haziran 2022’de katıldığı bir nikah töreni yer alıyor. Mersin’deki nikaha Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Emre Yüksel, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MHP MDK Sekreteri Kürşat Türker Ercan ve Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Tahir Özgenç de katılmıştı.

Yüksel’in aynı zamanda çeşitli futbollarında karşılaşma hakemlik yaptığı da öğrenildi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *