Görenleri şoke etti… Göğsüne aslan başı kondurdu!

AKSESUARI ŞOKE ETTİ
Geçen hafta sonu bugüne kadar bir sır gibi sakladığı ikinci yüzündeki yüzün ilk kez gösteren yıldız, şimdi de bir defileye izleyici olarak katıldı. Ama öyle bir tercih yaptı ki ne defile tanıtılan koleksiyonun ortasında kaldı. Çünkü yaptığı aksesuar tercihiyle birden fazla gölgede kaldı.

Görenleri şoke etti... Göğsüne aslan başı kondurdu

SAĞ OMUZUNUN ÜZERİNDE ASLAN BAŞI
Tabii ki bunu yapan Kylie Jenner olunca kimse şaşırmadı. 25 yaşındaki iki çocuk annesi Jenner, Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Schiaparelli defilesine konuk olarak katıldı. Bütün gövdeyi saran siyah bir elbise verilen Jenner, görünüş burun kısmı altın rengi yüksek topuklu ayakkabılarla tamamladı. Ama bütün bunlar bir yana Kylie Jenner’ın en çok dikkat çeken yanı sağ omzunun üzerine yerleştirdiği aslan başıydı.

Jenner’ın bu aksesuarı, hem defileyi gidip gidenlerin hem de basının ilgi odağı oldu. Omuzunun üzerindeki dev aslan kafasını görenler alırken tam anlamıyla şok geçirdi. Kylie Jenner, defileyi bakışları da durmadan onun nefesini çekti.

Görenleri şoke etti... Göğsüne aslan başı kondurdu

BU DA İRINA’NIN ASLANI
Kylie Jenner’ın aksesuarının yarattığı şok daha da büyüyor bu kez defile başladı ve bu kez top model İrina Shayk podyuma çıktı. Bölümler Jenner gibi siyah bir elbise verilen Shayk’ın da sağ omzunda Jenner’ınki gibi dev bir aslan başı vardı. Onun tek farkı İrina’nın omzundaki aslanın ağzının açık olmasıydı. Bu sayede şirketler topluluğunda yer alan bu dev aslan başı şirket tanıtımı için dikkat çekici bir benzersiz haline geldi.

Görenleri şoke etti... Göğsüne aslan başı kondurdu

OĞLUNUN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ
Kylie Jenner geçen hafta, iki çocuğunun babası Travis Scott ile ayrılığı ile gündeme geldi. İddialara göre daha önce de bir dargın bir barışık ilişkisi sürdüren Jenner, bu kez sevgilisinden kesin olarak ayrılmıştı. Jenner bu konuda sessiz kaldı, ama dün yine bütün endişeli bakışları üzerine çeken bir adım attı.

Kylie Jenner, Travis Scott’tan dünyaya gelen oğlunun yüzüne ilk kez sosyal medya sayfasından paylaştı. Jenner, 11 aylık oğlunun yeni adını da bu arada açıkladı. Daha önce Jenner, minik oğlunun adının Wolf olduğunu duyurmuştu. Ancak bundan bir süre sonra bu ismin oğluyla bağdaşmadığına karar verdiklerini belirtip onu artık bu isimle anlamayacaklarını açıkladı.

Görenleri şoke etti... Göğsüne aslan başı kondurdu

OĞLUNUN YENİ İSMİNİ DE AÇIKLADI
Dün yaptığı paylaşımda da minik kalktığı yerin Aire olduğunu duyurdu. Böylece Kylie Jenner ve eski sevgilisi Travis Scott’ın düşman kızları Stormi gibi oğullarına da sıra dışı bir isim ortaya çıktı. Bu arada Kylie Jenner’ın oğlunun adın “Tanrı’nın aslanı” anlamının geldiğini belirtti Jenner.

Görenleri şoke etti... Göğsüne aslan başı kondurdu

SEVGİLİSİNDEN YİNE AYDILDI
Dünyanın, 30 yaşındaki varlıklı zengin iş adamı unvanını taşıyan Kylie Jenner ile müzisyen sevgilisi Travis Scott’ın falında yine “ayrılık” çıktı. “Yine” dedik çünkü genç çift, kızları Stormi’nin dış gözlerini açmasından sonra ayrıldı, ama bir kısmını özleyip tekrar bir araya geldi. Bu süreçte bir de erkek çocuk sahibi olan Kylie Jenner ile Travis Scott, gelen haberlere göre bir kez daha ayrıldı.

US Weekly’ye konuşan Kylie Jenner ve Travis Scott’a yakın bir kaynağa göre genç çiftin romantik ilişkisi bitti. Ancak buna rağmen arkadaş olarak kalmaya karar verdiler. Elbette daha önemli bir amaç da var. 25 yaşındaki Jenner ile 31 yaşındaki Scott, kızları Stormi ile oğulları Wolf Webster’a ortak ebeveynlik yapmayı sürdürecek. Ayrıca önemli günlerde “eski” bir aile olarak bir araya gelecekler. Bu arada çiftin kızının 4 yaşında, oğlunun da henüz 11 aylık olduğu yeri göründüğünü hatırlatalım.

Görenleri şoke etti... Göğsüne aslan başı kondurdu

O TATİLDE SEVGİLİSİNDEN İZ YOKTU
Aslında bu ayrılığın boyutları 2022’nin son tatili askıya alınmıştı. Scott ile Jenner, her ne kadar önemli bir günü birlikte geçirmeyi planlıyor olsalar da bu kez durum farklıydı. Kylie Jenner, ablası Kendall ve onun arkadaşlarıyla birlikte, ünlülerin kış tatillerinde çok tercih ettiği, Colorado Rocky Dağları’ndaki Aspen’e gitti. Hatta o sıradaki kızı Stormi ile birlikte uzun ömürlü da sosyal açıdan paylaştı. İşte o tatil sırasında Travis Scott’tan herhangi bir iz yoktu.

Ama ortada kafa karıştıran bir durum da var. Kylie Jenner, bu yeni yıl tatilinden önce Miami’de düzenlenen Art Basel’de, ablaları Kim ve Khloe Kardashian ile birlikte görülmüştü. O etkinlik kapsamında Travis Scott bir konser verdi. Yani şu sıralarda ayrılanları ikili, bundan birkaç ay önce aynı kalede bulunuyordu. Hatta o dönemde Kylie ve Travis, samimi görüntüler de sergilemişti. O yüzden bu ayrılık haberi kafaları karıştırdı.

Kylie Jenner ve Travis Scott’a yakın kaynak, US Weekly’ye geldiği demeçte, genç çiftin ayrılığını işaretleyerek “Bu daha önce de olmuştu. Onların getirdiği bir dargın bir barışık sürdürmeleriyle bilinen” diye konuştu.

Görenleri şoke etti... Göğsüne aslan başı kondurdu

KISA SÜREDE KIZINA HAMİLE KALDI
Travis Scott ile Kylie Jenner, 2017’de tanıştılar. O Jenner sırasında, Tyga ile genişlemeleri ayırmıştı. Jenner ile Travis Scott, ilk olarak ünlü Coachella Festivali’nde birlikte görüldüler. Daha sonra NBA maçı ile birlikte yürüme yolunu resmen duyurdular. İlişkilerinin 2017 yılında Jenner hamile kaldı, ama bunu uzun süre kamuoyunun gözlerinden uzak tuttu. Kylie Jenner ile Travis Scott, 2017’de MET Gala gecesine de birlikte katıldılar. Bir yıl sonra şubat kızı kızları Stormi dünyaya geldi. Birlikte GQ dergisine poz verdikten birkaç ay sonra yani 2019’da sayıları ayırdılar. Kendileri bu durumu “ilişkiye ara vermek” olarak nitelendirdiler.

Öte yandan tam olarak lavabonun dışına çıkmadılar. O dönemde People dergisine konuşan bir kaynak, “Birbirlerine biraz zaman vermek istediler. Ama ilişkileri kesin olarak bitmiş değil” diyerek durumunu değerlendirdi. Başka bir kaynak da genç çiftin, ilişkileri boyunca zaman zaman ayrıldıklarını sonra tekrar bir araya geldiklerini ileri sürdü.

Görenleri şoke etti... Göğsüne aslan başı kondurdu

BARIŞTILAR VE KYLIE YİNE HAMİLE KALDI
Bu arada 2021 yılında Kylie Jenner ve Travis Scott, tekrar bir arada görülmeye başlandı. Covid 19 pandemisinin dünyanın etkisinin dışında içerdiği dönemlerdeki sıcaklık yine arttı. O dönem kızları Stormi için bir araya geldikleri ve aile olarak birlikte zaman geçirdikleri konuşuldu. Bir süre sonra bu bir araya gelişlerin sadece Stormi için ortaya çıkmadığı ortaya çıktı. Yeniden birlikte olmalarına şüphe yoktu. Çünkü Kylie Jenner ile Travis Scott bir bebek daha bekliyorlardı. O dönem takvimler 2021 yılının ağustos ayını gösteriyordu.Ama çok da uzun olmayan bir sürenin sonunda şimdi yeniden ayrılık hikayesi geldi.

‘AÇIK İLİŞKİ’ YAŞADIKLARI İLERİ SÜRÜLDÜ: Bu durum yani çiftin bir dargın bir barışık ilişkisi, akıllara haklarında ortaya atılan “açık ilişki” iddialarını ortaya çıkardı. TMZ adlı Magazin çıkışı, 2021’de çiftin barıştığı dönemde ortaya attığı iddiaya göre, Kylie Jenner ile Travis Scot, geride kalanları yerden devam edeceklerdi. Ancak yakınlaşmayı göstermeyip dilediklerinde başkalarıyla da birlikte olabileceklerdi. Yani genç çift bu şekilde “açık ilişki” yaşayacaktı. Ama olup bitenlere tüm bu iddiaların gerçeği yansıttığı şüpheli şüpheli. Çünkü her ikisi de ayrılık dönemlerindeki hayatlarına başkalarını vermedi. Sonra tekrar bir araya gelmeye geldikleri yerden devam ediyorlar.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *