Giresunspor Asbaşkanı Ercan Ayhan: Galatasaray’ı yeneceğiz

Süper Lig’de Galatasaray’ı konuk edecek olan Giresunspor’un asbaşkanı Ercan Ayhan, sarı-kırmızılı takımın yenilmezlik serisini bitireceklerini iddia etti.

Giresunspor Asbaşkanı Ercan Ayhan: Galatasaray'ı yeneceğiz

Süper Lig’in 21. haftasında 28 Ocak Cumartesi günü Galatasaray’ı konuk edecek Giresunspor’un asbaşkanı Ercan Ayhan, sahaya çıkacak oyuncularının hedefledikleri sonucun alacaklarını söyledi.

Ayhan, AA muhabirine, cuma günü Türkiye’nin büyük ekiplerinden Galatasaray’ı ağırlayacaklarını anımsattı.

“Genç arkadaşlarla sahaya çıkacak. Futbol 11 kişi ile oynanıyor. İsimler ya da markalar ne kadar büyük olursa olsun sahada 11 kişi ile mücadele etmek niyetinde. Sahaya çıkacak yürekli kardeşlerimizin sonuna kadar mücadelesini ortaya çıkaracakları, hedeflediğimiz sonuca ulaşacakları yere.”

“Galatasaray’ı yenmek için sahaya çıkacağız”

Ayhan, saha ve seyirci avantajından dolayı aralarındakilerden de favori olduğunu belirtiyor, “Galatasaray’ı mutlaka yenmek için sahaya çıkacağız. Galatasaray’ı İstanbul’a puansız yol vereceğiz.” diye konuştu.

Galatasaray’ın ligde galibiyetini sürdürdüğünü ifade eden Ayhan şunları kaydetti:

“Tüm serilerin bir sonu vardır. Galatasaray’ın serisine Giresun’da son vermek istiyoruz. İnşallah 3 puan alan Giresunspor olacaktır. Rakibimizle oynadığımız oğlumuz 2 maçı kazanan taraf bizdik. Bu nedenle sahadan 3 puanla ayrılmamız sürpriz olmaz.”

“Bizi destekleyin”

Ayhan, Giresunspor taraftarlarından Galatasaray karşılaşmasında tribünleri doldurarak takımlarını desteklemelerini istedi.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *