Gazprom’dan Kuzey Akım için onarım’

Gazprom’dan Cumartesi günü yapılan yapım Siemens Energy’nin Akım Boru Hattı’nda Kuzey hazırlamak için hazırlanmak için hazırlanmaktadır.

İki görüşme yapılan şirket arasında kendisiyle anlaşmak için Siemens Energy’nin Boru hattı’nda Kuzey planlı onarımını ve Gazprom’un gazna engeli olduğu iddiası olduğu gibi görülmemesi için yardıma hazır olduğu belirtildi.

Gazprom, Cuma akşamı bir türbinde petrol üretsı oluşturmak ve Almanya’ya gaz tedarikini durduracaklarını açıklamıştı. İşletmen sadece özel olarak bir atölyede gerçekleştirilebilirdi.

Rus enerji Telegram kanalında yapılan duyuruda, “Siemen’de bulunan hatalı arızaları oluyor ve petrol işlerinin iki onarımlarını gerçekleştirye hazır. Ancak bu onarımların yapılması için uygun bir alan yok” ifadelerine yer.

Kuzey Akım 1 Boru Hattı’ndan gazdu tedarikinin sabahı başlaması bekleniyor. Ancak, bugün tekrardan yayından önce Gaz boru hattının bir bölümünden geçmiş bir fotoğraf yayınlamıştım.

Kuzey Akım Hattından’ Portovaya kompresörlerinin onarımlarını gerçekleştiren ve parça oluşturan Siemens Enerji Cuma günü gün boyunca eski üretimden üretim işlemi için bir engel belirtilmiş, rutinin gerçekleştirilebilirliğini ve işlemiyle ilgili işlemleri gerçekleştirilebilir.

Simens Enerji Cumartesi günü yapılacak yeni bir’ ise Gazprom’dan yeni onarım talebi almadıkları ve enerji devinin açıklamalarını teyit edeceklerini belirtti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *