Gaziantep’teki terör yaralarından ilginç roket yorumu

Terör devletinin roketli saldırısında verilen Ahmet Doğan, kendisini ziyaret eden yaralayan milletvekiline, “Devamlı Cumhurbaşkanımızı paylaşıyorum, bunun için mi beni hedeflerini içeren bunlar” diyerek güldü.

Gaziantep'teki terör yaralarından ilginç roket yorumu

PKK/YPG terör örgütü, Gaziantep’in Karkamış ilçesine roketlerle saldırdı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Şahin, terör devletlerinin uyguladığı roketli saldırıda yaralanan Ahmet Doğan’ı operasyonu öncesinde ziyaret etti.

“Recep Tayyip Erdoğan’ı Allah’ın başımızdan olmasın”

Milletvekili Şahin’i Görmeden gördüklerinden memnuniyet dile getiren Doğan, “Çok şükür çok iyiyim. Allah devletimize, milletimize zarar vermen. Bilhassa Recep Tayyip Erdoğan’ı Allah başımızdan almamız. Çok teşekkür ederim. Allah senden de razı olsun.” diyerek milletvekiline teşekkür etti.

Gaziantep’teki terör yaralarından ilginç roket yorumu


“Bu vatanı düşmanlarımıza karşı savunacağız”

Doğan’ın dik duruşu nedeniyle teşekkür eden Milletvekili Aydın ise, “Hasta yatağınızda böyle milli durduğunuz için Allah razı olsun. Bu vatanı, bu toprakları, kanımızla, canımızla, tüm gücümüzle ne pahasına olursa olsun düşmanlarımıza karşı savunacağız.” şeklinde konuştu.

Gaziantep teki terör yaralarından ilginç roket yorumu #1

“Cumhurbaşkanımızı paylaşıyorum, acaba bunun için mi beni hedefliyorlar bunlar”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiğini dile getiren Ahmet Doğan, daha önce de roket saldırısında yaralandığını belirterek, “Hep böyle oluyor. İkinci kez vurdular. Daha önce birkaç yıl önce de bizim evin 20 metre yakınlarına düşmüştü. gülerek güldü.

Gaziantep teki terör yaralarından ilginç roket yorumu #2

“Bunlar bizi yıldıramayacak”

İHA’nın haberine göre; Doğan’ın yorumu nedeniyle gülmekten kendini alıkoyamayan Milletvekili Ali Şahin, “Kurşun adres sormaz derler ama biz serhat şehriyiz. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Bu coğrafyada Müslüman Türk olarak yaşamak çok zor, kolay değil.

Allah’a hamdolsun bütün düşmanlara, bütün zorluklara rağmen bu coğrafyada varlığımızı devam ettireceğiz hep birlikte. Bunlar bizi yıldırmayacak. Onlar bizi yıldıramayacak.” diye cevap verdi.

Gaziantep teki terör yaralarından ilginç roket yorumu #3

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *