Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut’tan kullanım çağrılarına yanıt

Gaziantep FK Teknik direktörü Erol Bulut, iki gün arayla maç oynadıkları için oyuncuların yorgun olduğunu ifade etti. Maça iyi başladıklarını ancak özellikle ikinci yarıda tek kale oynadıklarını dile getiren Erol Bulut., “Bugün istemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Oyuncularımız 150 kilometre mesafe kat etti.Bugün de sona kadar golü aradık ama ne yazık ki gol yollarında sıkıntı yaşayan bir ekiptik ve maalesef skoru kendi lehimize çeviremedik” dedi.

“YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMLE HER ŞEYİ KONUŞACAĞIZ”

Karşılaşma sırasında tribünlerin istifa sonuçları ve Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay’ın kendisine yönelik sözlerinin sorulması üzerine Erol Bulut, şöyle konuştu:

“Ben öncelikle düşüncelerinden dolayı Rıza Hoca’ya teşekkür ediyorum. Ümit Milli takımdan kendi eski masalbesiyim. Söylediği gibi futbolda bu tip olaylar yaşanabiliyor. Konu istişare edilmesi gerekiyor.Bu istişare sonunda hep birlikte yürütme varmamız gerekiyor.Bu ne olursa olsun biz buraya geldiğimizden beri en bunları sergilemeye çalışıyoruz.Bugünkü durum ortada, son haftalarda maç kazanamıyorsak nedenlerinden de var.Zaten bugün net ortaya çıkan görüntüde bu.Stoperden forvet yapıyor, giden futbolcuyu geride bırakmak değil. bahane değil ama onların iki gün arayla yorgunluğu oluyor. Aynı futbolcularla oynuyoruz ve değişiklik şansımız çok yok. Futbolculara bir şey söyleyemem en azından yapmaya çalışıyorlar.”

“BÖYLE DURUMLAR YAŞANIYOR”

Erol Bulut, futbolcuların ve yaşadıkları heyecan kaybınıip, kaybetmediği yönündeki bir kabilesi ise, “Ben hangi takımda çalıştıysam ilk maçtkan son maça kadar heyecan yaşıyorum. Her zaman maçın içinde bir teknik direktör yaşadım. Her maç sonrası sesim kısılıyor. Heyecanım her zaman oldu, futbolcu olarak da teknik direktör olarak da sona kadar olacak. Takımın içinde maçı yaşayan bir teknik direktörüm. Son haftalarda galip gelemedik, böyle olaylar yaşanıyor. Ben de kariyerimde ilk kez böyle bir durum yaşıyorum” diye konuştu.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *