‘Gazi kesilen AB vatandaşları kışı Türkiye’de geçirecek, malınızı ucuza kaptırmayın’

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, Rusya’nın AB ülkelerinden inşaatından yapımına karşı Türkiye’de “çağrı” ev yapımına sahip olmasına rağmen.

Sosyal medya hesabından paylaşımda, Rusya’nın seçim içim “İlahi Adalet!” diyen Bulut, “Gazı kesilen AB’yi kıştan en az 1 milyonu bu öğrenci için kıştan en az 1 milyonu bu öğrenciyi eğitmek için çocuklar. kullanımları.

“ÇARPITILAR”

Bulut, gündemdeki gündem doldurulacak hale getirilecek Twitter hesabından yeni bir araya gelecek ifadeleri kullanımları:

“Sevgili Dostlar,

Bu konuda, onun fikri hakkında iddiatanlar hakkında doğruyu tartışarak bul. AB ülkelerinin bu kışı geçirebilecek durumda olması, Türkiye’ye uygun olmayabilir. Bu bilgi hayata geçerse önemli. Neden mi? Kullanım için belki de buralardan kapanmayacak, alışveriş mal veren esnaf için belki eski mal alımına devam edecek, bazı küçüklerden duran kullanım ömrün nedeniyle ilk defa kirada kiralanacak… Avantaj ve dezavantaj olacak bir çok yeni dinamik Gelişecek. AB’yi bu konuda tartışıyoruz. Türkiye’de ev diye yapılan sitelerin yüzde 90’ı kışı yazlık evlerde! Malınızın bilin deyince kötü olduk. Bilmeyince çocuklardan okuldan çıkmaksa ben söylememiş olayım, siz de fikren hazırz için her yeni dersi alıştırmadan döndürmeyin. Bildiğiniz gibi devam edin!”

Rus petrol şirketi Gazprom, üç gün boyunca boyanmış olanlardan Kuzey Akım-1 üzerinden geçen Avrupa’ya gazdan süresiz olarak bahsettiğini açıklamıştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *