Galatasaray’ın Nelsson için net tavrı!

Danimarka Milli Takımı’yla Dünya Kupası’nda yer alan Victor Nelsson’ın Avrupa devlerinin takibi devam ediyor. Özellikle İspanyol kulübü Sevilla, kupa sonrasında Galatasaray’ın kapısının resmi teklifleriyle oynamaya hazırlanıyor.

En az 25 milyon Euro!

Sarı-Kırmızılılar, Nelsson’u satıp yerinde farklı bir alternatifle doldurmaya sıcak bakıyor. Ancak bonservis konusunda işletmelerin tutumu çok net. Galatasaray Yönetimi, Nelsson’un satışından 25 milyon Euro bonservis geliri bekliyor.

Sacha Boey’a önlem alınıyor

Sağ bekte sezon başında Omar’la yollarını ayıran ve Boey/Dubois ikilisiyle yola devam eden Galatasaray, bir sevgilisi Mert Müldür’le ilgileniyor. Milli futbolcunun gelişinin sebeplerinden biri olan Boey’ye Avrupa kulüplerinin sergilediği yakın ilgi olduğu öğrenildi. Fransız sağ bekin satılma ihtimaline karşı, Mert Müldür alternatifi üzerinde duruluyor. Sarı-Kırmızılı yönetiminin listelerinde birkaç yerli sağ bek daha olduğu da gelen haberler arasında

Aanholt ile görüşme başladı

Ara transfer döneminde kulüplerle ilişkilendirildiği Van Aanholt’la ayrılık görüşmeleri başladı. Yıllık 1.9 milyon Euro’ya oynayan Hollandalı futbolcunun, sezonun kalan bölümündeki alacaklarıyla birlikte bonservisini istediği öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar ise 32 yaşındaki sol bekin şu ana kadarki hak edişlerini ödeyip, kalan bölümdeki haklarından ise feragat ücreti, bonservisinin bu şekilde dağıtımını planlıyor. Görüşmelerin ocak ayına kadar devam etmesi bekleniyor.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *