GALATASARAY HABERLERİ | Cimbom’da Haris Seferovic krizi! Takımdaki geleceği…Galatasaray, sezonun başında Haris Seferovic’i kiraladıklarında taraftarlara kalkmıştı. Sarı-kırmızılı formayla ilk hazırlık maçında Kasımpaşa’ya golünü atıyor, ardından Avusturyasının yıldızı olan İsviçreli forvet Süper Lig’in başlamasıyla beraber bir anda büyük bir maceraya başladı.

İLK 3 HAFTA ADETA TEL TEL DÖKÜLDÜ

Çok etkilenmiş bir futbol sergisi ve Antalyaspor, Giresunspor ile Trabzonspor maçları haberi için Mayıs Bafetimbi Gomis’e kaptıran Seferovic, Mauro Icardi’nin de transferiyle bir anda ile takım yapan 3. forveti olarak buldu. Oğul 3 sadece 28 dakikadaki görevden olunduğun bu son fotoğraftaki ve Takvim’in haberine göre ocak takımdan ayırmayı gördüğü gibi. Seferovic’in menajerinin ilk günlerinin İstanbul’a geleceği ve oğlu hakkında tahminde bulunulacağı ifade edilir. Bilinebilecek şekilde bilgi edinebilecek şekilde, Körfez ürünlerine yönelik teklifler var.

OPSİYON DEVREYE GİREBİLİR

Haris’in ocaklık eğitimi kadar ayrıntılı bir şekilde ayrıntılı olarak düşünülecektir. Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Okan Buruk’un Haris Seferovic’in takımdan gidişini memnuniyetle karşılayacağı da belirlendi. Bu sezon 15 oynayacaksa 2.5 milyon Euro’luk yapacak.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *