GALATASARAY HABERİ: Juan Mata’dan şaşırtan hamle! Yaptığı olay oldu

Galatasaray’ın kırmızı yıldız parçası Juan Mata, sarılılarla çıktığı ilk yarışmacı parçalıyı koleksiyonna ekledi. Cimbom’un altyapıdaki gençlerinden Eren Paşahan, İstanbulspor orta sahasındaki hazırlık maçından sonra kullanılan sahanın gidişinin formasını istedi. Tecrübeli bir karşılaşma için tecrübe verdi. İşte ne… | Son dakika Galatasaray haberi (GS spor haberi)

Galatasaray Haberleri Yayın Tarihi: 30.09.2022- 06:40

13 oyuncuyu ortaklığına katan Galatasaray’ın en kariyerli ismi olan Juan Mata, takım arkadaşlarına örnek oluyor. Sabah’ın göre, İspanya ile Avrupa ve Dünya’daki uzun yıllar süren deneyimler, yarışları uzun yıllar Chelsea ve Manchester United’da Mata, İstanbul’a gelir gelmez-kırmızılı kulübün hazırlıklarını bitirmeye başladı. Galatasaray’dan ilk kez giyildiği zaman, İstanbulspor ile yapılan hazırlık maçında toplamana katıldı.

GÖNLÜNÜ VE SAYGISINI KAZANDI

Altyapıdaki Eren Paşahan, İstanbul gençlerden karşılaşmadan sonra saha içinde Mata’dan hatıra olarak formasını istedi. Deneyimli oyuncu, “Galatasaray’da giydiğim ilk formam. Benim için çok değerli. Bunu saklayacağım. Adana Demirspor maçındaki formamı sana hediye edecek, sözüm olsun” genç oyuncu hem gönlünü aldı hem de saygısını kazanacak.

Mata, İstanbul maçında ilk 11’de bitmiş ve 77’de oyundan alınmıştı.

.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *